Zbiórka Ukraina - pomagamy - zdjęcie główne

Ukraina - pomagamy

500 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paw Help International - awatar

Paw Help International

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Paw Help International zrzesza troskliwych ludzi z różnych krajów.  Razem ratujemy zwierzęta, które z różnych powodów szukają domu.  Niektóre wędrowały po ulicach głodne, niektóre zostały porzucone, niektóre udało się wydostać ze schronisk. Ratujemy zwierzęta z Polski i zza wschodniej granicy.  Pracujemy od ponad roku i w tym czasie około 700 zwierząt znalazło dom.

Od wybuchu wojny nieprzerwanie działamy dla Ukrainy! 💪🇺🇦💪

🔝Do naszego magazynu w 🇺🇦 dowozimy, bezpośrednio lub z pomocą zaprzyjaźnionych fundacji, transport za transportem, nieprzerwanie: ✅ karmę, leki i akcesoria dla zwierząt; ✅ żywność i leki dla potrzebujących mieszkańców Ukrainy, zwłaszcza dla seniorów i dzieci; ✅ żywność i akcesoria dla żołnierzy ukraińskich; ✅ sprzęt medyczny i leki do szpitali w Ukrainie. Następnie pomoc trafia do potrzebujących w wielu regionach objętego wojną kraju.

🔝Pomogliśmy także najbardziej potrzebującym zwierzętom z Ukrainy 🐕🐈‍⬛ Kilkadziesiąt czworonożnych „dusz” znalazło bezpieczne schronienie w Polsce i innych krajach m.in. w Czechach 🥰 - uratowane przez nas oraz otoczone opieką przez wspaniałe fundacje współpracujące z nami.

🔝Nasza pomoc dotarła już m. in. do: Lwowa, Kijowa, Fastowa, Makarowa, Switłowodska, Żytomierza, Dniepropetrowska, Browarów, Krasnotuska, Charkowa, Buczy, Irpienia, Krzywego Rogu, Czernichowa, Schroniska dla kotów w Żytomierzu, Schroniska Sirius w Kijowie, Schroniska w Kropywnicku, Centrum Kardiologicznego we Lwowie, Szpitala Wojskowego we Lwowie.

🆘 Chcemy dalej transportować pomoc do Ukrainy ale musimy mieć za co‼️ Pomóżcie ‼️ Po karmę dla zwierząt stoją kolejki, ludzie biorą ją także dla siebie, żeby nie umrzeć z głodu‼️😭💔


Część pomocy dostajemy od naszych biznesowych i fundacyjnych darczyńców, za co serdecznie dziękujemy ❤️, ale potrzebujemy więcej i więcej, aby zapewnić regularną dostawę do naszego magazynu w Ukrainie!

🆘 Potrzebujemy pieniędzy na: ➡️ karmę i leki dla zwierząt; ➡️ żywność i leki dla ludzi; ➡️ akcesoria dla żołnierzy Ukraińskich; ➡️ BENZYNĘ, żeby to wszystko dowozić raz za razem do Ukraiuny‼️

❤️ Z całego serca dziękujemy 🙏

https://m.facebook.com/Paw-Help-International-110730488220785/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paw Help International - awatar

Paw Help International

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Stepnik - awatar
Anna Stepnik
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij