Zbiórka Ukraina - pomagamy - zdjęcie główne

Ukraina - pomagamy

500 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paw Help International - awatar

Paw Help International

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Paw Help International zrzesza troskliwych ludzi z różnych krajów.  Razem ratujemy zwierzęta, które z różnych powodów szukają domu.  Niektóre wędrowały po ulicach głodne, niektóre zostały porzucone, niektóre udało się wydostać ze schronisk. Ratujemy zwierzęta z Polski i zza wschodniej granicy.  Pracujemy od ponad roku i w tym czasie około 700 zwierząt znalazło dom.

Od wybuchu wojny nieprzerwanie działamy dla Ukrainy! 💪🇺🇦💪

🔝Do naszego magazynu w 🇺🇦 dowozimy, bezpośrednio lub z pomocą zaprzyjaźnionych fundacji, transport za transportem, nieprzerwanie: ✅ karmę, leki i akcesoria dla zwierząt; ✅ żywność i leki dla potrzebujących mieszkańców Ukrainy, zwłaszcza dla seniorów i dzieci; ✅ żywność i akcesoria dla żołnierzy ukraińskich; ✅ sprzęt medyczny i leki do szpitali w Ukrainie. Następnie pomoc trafia do potrzebujących w wielu regionach objętego wojną kraju.

🔝Pomogliśmy także najbardziej potrzebującym zwierzętom z Ukrainy 🐕🐈‍⬛ Kilkadziesiąt czworonożnych „dusz” znalazło bezpieczne schronienie w Polsce i innych krajach m.in. w Czechach 🥰 - uratowane przez nas oraz otoczone opieką przez wspaniałe fundacje współpracujące z nami.

🔝Nasza pomoc dotarła już m. in. do: Lwowa, Kijowa, Fastowa, Makarowa, Switłowodska, Żytomierza, Dniepropetrowska, Browarów, Krasnotuska, Charkowa, Buczy, Irpienia, Krzywego Rogu, Czernichowa, Schroniska dla kotów w Żytomierzu, Schroniska Sirius w Kijowie, Schroniska w Kropywnicku, Centrum Kardiologicznego we Lwowie, Szpitala Wojskowego we Lwowie.

🆘 Chcemy dalej transportować pomoc do Ukrainy ale musimy mieć za co‼️ Pomóżcie ‼️ Po karmę dla zwierząt stoją kolejki, ludzie biorą ją także dla siebie, żeby nie umrzeć z głodu‼️😭💔


Część pomocy dostajemy od naszych biznesowych i fundacyjnych darczyńców, za co serdecznie dziękujemy ❤️, ale potrzebujemy więcej i więcej, aby zapewnić regularną dostawę do naszego magazynu w Ukrainie!

🆘 Potrzebujemy pieniędzy na: ➡️ karmę i leki dla zwierząt; ➡️ żywność i leki dla ludzi; ➡️ akcesoria dla żołnierzy Ukraińskich; ➡️ BENZYNĘ, żeby to wszystko dowozić raz za razem do Ukraiuny‼️

❤️ Z całego serca dziękujemy 🙏

https://m.facebook.com/Paw-Help-International-110730488220785/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paw Help International - awatar

Paw Help International

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Stepnik - awatar
Anna Stepnik
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij