Zbiórka Turnus rehabilitacyjny+opiekun - miniaturka zdjęcia

Turnus rehabilitacyjny+opiekun Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Turnus rehabilitacyjny+opiekun - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacyjny+opiekun

1 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Spilska - awatar

Izabela Spilska

Organizator zbiórki

Na imię mam Izabela.Mam 52 lata.

Po wielomiesięcznej tułaczce po szpitalach w poszukiwaniu załamania zdrowia w Klinice Chorób Rzadkich lekarze zdiagnozowali SMA(rdzeniowy zanik mięsni).

Choroba ,która zazwyczaj atakuje narodzone maluszki dała o sobie znać po wielu latach skrywania się pod niewidzialnym płaszczem.Chorobę,na którą mimo nieustannie postępującego rozwoju medycyny dotychczas nie udało się odkryć skutecznego lekarstwa.

Bezwzględna choroba nie zna litości i każdy nowy dzień przynosi ból i cierpienie.

Moje życie to nieustanna wędrówka od szpitala do szpitala, walka z chorobą i nadzieja,że tym razem już ją pokona.

Od lat uparcie i konsekwentnie dążę do poprawy jakości codziennego życia w nieuleczalnej i nieustannie postępującej rzadkiej chorobie.Cierpienie traktuję  jako swego rodzaju wyzwanie do walki z chorobą,starając się poprzez systematyczną rehabilitację łagodzić codzienne zmagania z rzeczywistością przepełnioną szpitalnymi wizytami,bólem,cierpieniem oraz łzami.

Jednak wiem,że nie wolno mi się poddawać.Choroba nie chce opuścić mojego ciała mimo zawziętej walki o sprawnośc.Niestety-skromna renta starcza jedynie na potrzeby bieżące,bez szans na tak ogromny wydatek,jakim jest udział w turnusie rehabilitacyjnym wraz z opiekunem.Rehabilitacja nie przywróci mi zdrowia ale w skuteczny sposób spowolni postępującą chorobę.

Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli i wielkiego serca z prośbą o pomoc w sfinansowaniu mojej rehabilitacji.Mam świadomość,jak dużą rolę odgrywa nawet drobne wsparcie.Liczę,że pieniądze uzyskane w ten sposób dadzą mi szansę na godne życie pod dobrą opieką wielospecjalistycznego zespołu terapeutycznego.

Los przygotował dla mnie taką historię.Moje życie,jakie miało być a jakie jest.Najbliżsi odchodzą,chwile zwątpienia,załamania ale dalej walczę i czekam każdego dnia na cud.Ból,bezradność i łzy świadczą o niesamowitej drodze ,jaką pokonuję każdego dnia.

Marzenia pomagają mi przetrwać nawet najcięższe chwile,dają siłę do walki z chorobą na długie dni.

Los może się uśmiechnąć w najmniej oczekiwanym dla człowieka momencie i wtedy miłe zaskoczenie i chce się znowu żyć!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Spilska - awatar

Izabela Spilska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij