
Witam, mam 20 lat, ucze się wiec nie ma opcji pojscia do pracy. Zbieram pieniądze na moje wymarzone auto jakim jest audi a3 8p. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w wysokości dowolnej kwoty.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!