Zbiórka Roczne leczenie mojego wnuczka - zdjęcie główne

Roczne leczenie mojego wnuczka

211 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Sławińska - awatar

Maria Sławińska

Organizator zbiórki

Nazywam się Sławińska Marianna. Jestem babcią Oskara. Mój wnuczek Oskar Kwiatkowski ma 9 lat, chłopiec choruje od 8 miesiąca zycia. Zdiagnozowano u niego zespół Wiskotta-Aldricha, to rzadka choroba którą cechuje osłabienie układu odpornościowego.Do skutecznej walki z chorobą potrzebny był przeszczep szpiku kostnego. Oskar przeszedł zabieg w2010 roku. Leczenie przyniosło oczekiwane efekty. Niestety po pięciu latach od przeszczepu Oskar zaczął zmagać się z kolejnym schorzeniem. Chłopiec zaczął szybciej się męczyć. Nie chciał wychodzić na dwór. Rodzice z Oskarem pojechali do warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka gdzie zdiagnozowano u niego nadciśnienie płucne. Leczenie nadciśnienia jest trudne, w lutym podczas zabiegu udrażniania naczyń doszło do zatrzymania krążenia-Oskar przez 8 dni walczył o życie podłączony do respiratora. Obecnie Oskar ma wykonany zabieg przez lekarzy, centralne wkłucie przez które ma tłoczony lek specjalną pompą którą musi nosić z sobą non-stop. Ten zabieg zmusza Oskara wraz z rodzicami do regularnych wizyt w szpitalu we Wrocławiu na wymianę pomp którą tłoczony jest lek jak również stałe wizyty w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Szansą dla Oskara jest zastosowanie terapii nowym nierefundowanym lekiem. Selexipag jest podawany w tabletkach, miesięczna kuracjato koszt 15 tysięcy złotych. Aby leczenie przyniosło oczekiwany efekt, musi potrwać minimun rok. Ten lek na obecną chwilę to jedyna szansa że chorobę uda się zatrzymać. Dlatego proszę was o pomoc. Bez waszej pomocy nie zdobędziemy takich pieniędzy. Za każdą złotówkę będę bardzo wdzięczna i z góry bardzo dziękuję z całego serca. Każda ofiarowana  złotówka będzie przekazana na leczczenie mojego wnuczka Oskara. DOBRO ZAWSZE WRACA. Dla mojego wnuczka to jedyna szansa aby mógł żyć normalnie jak inne zdrowe dzieci

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maria Sławińska - awatar

  Maria Sławińska

  24.09.18
  24.09.18

  Musimy dotrzeć z tym apelem, najdalej jak się da, bo życie tego chłopca stanęło pod znakiem zapytania. Będzie żył, jeśli uda się opłacić kosztowne i nierefundowane leczenie. Kwota miesięczna to około 15 tys. zł – by rozpocząć, potrzebna jest kwota na pokrycie kosztów rocznej terapii. Liczy się czas, bo serduszko oskara jest już na skraju wytrzymałości. Życie, które rozkwitało, zostało nagle niemal przejechane przez walec tajemniczej choroby, która skrywała się pod płaszczem wielu innych schorzeń. Oskarek chorował, właściwie bez przerwy, nękały go zapalenia płuc, oskrzeli. Przeróżne infekcje sprawiały, że tygodniami nie wstawał z łóżka. Jedna choroba o wielu obliczach, które zabierały dzieciństwo. Były tygodnie, kiedy mama Oskara nie umiała już sobie przypomnieć, jak wygląda uśmiech na twarzy jej dziecka. Oskar Kwiatkowski

  Zdjęcie aktualizacji 20 039

211 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Sławińska - awatar

Maria Sławińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Maria Sławińska - awatar
Maria Sławińska
1
Marta Rzepczyńska - awatar
Marta Rzepczyńska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna - awatar
Anna
50
Weronika - awatar
Weronika
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij