Zbiórka Roczne leczenie mojego wnuczka - miniaturka zdjęcia

Roczne leczenie mojego wnuczka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Roczne leczenie mojego wnuczka - zdjęcie główne

Roczne leczenie mojego wnuczka

211 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Sławińska - awatar

Maria Sławińska

Organizator zbiórki

Nazywam się Sławińska Marianna. Jestem babcią Oskara. Mój wnuczek Oskar Kwiatkowski ma 9 lat, chłopiec choruje od 8 miesiąca zycia. Zdiagnozowano u niego zespół Wiskotta-Aldricha, to rzadka choroba którą cechuje osłabienie układu odpornościowego.Do skutecznej walki z chorobą potrzebny był przeszczep szpiku kostnego. Oskar przeszedł zabieg w2010 roku. Leczenie przyniosło oczekiwane efekty. Niestety po pięciu latach od przeszczepu Oskar zaczął zmagać się z kolejnym schorzeniem. Chłopiec zaczął szybciej się męczyć. Nie chciał wychodzić na dwór. Rodzice z Oskarem pojechali do warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka gdzie zdiagnozowano u niego nadciśnienie płucne. Leczenie nadciśnienia jest trudne, w lutym podczas zabiegu udrażniania naczyń doszło do zatrzymania krążenia-Oskar przez 8 dni walczył o życie podłączony do respiratora. Obecnie Oskar ma wykonany zabieg przez lekarzy, centralne wkłucie przez które ma tłoczony lek specjalną pompą którą musi nosić z sobą non-stop. Ten zabieg zmusza Oskara wraz z rodzicami do regularnych wizyt w szpitalu we Wrocławiu na wymianę pomp którą tłoczony jest lek jak również stałe wizyty w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Szansą dla Oskara jest zastosowanie terapii nowym nierefundowanym lekiem. Selexipag jest podawany w tabletkach, miesięczna kuracjato koszt 15 tysięcy złotych. Aby leczenie przyniosło oczekiwany efekt, musi potrwać minimun rok. Ten lek na obecną chwilę to jedyna szansa że chorobę uda się zatrzymać. Dlatego proszę was o pomoc. Bez waszej pomocy nie zdobędziemy takich pieniędzy. Za każdą złotówkę będę bardzo wdzięczna i z góry bardzo dziękuję z całego serca. Każda ofiarowana  złotówka będzie przekazana na leczczenie mojego wnuczka Oskara. DOBRO ZAWSZE WRACA. Dla mojego wnuczka to jedyna szansa aby mógł żyć normalnie jak inne zdrowe dzieci

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maria Sławińska - awatar

  Maria Sławińska

  24.09.2018
  24.09.2018

  Musimy dotrzeć z tym apelem, najdalej jak się da, bo życie tego chłopca stanęło pod znakiem zapytania. Będzie żył, jeśli uda się opłacić kosztowne i nierefundowane leczenie. Kwota miesięczna to około 15 tys. zł – by rozpocząć, potrzebna jest kwota na pokrycie kosztów rocznej terapii. Liczy się czas, bo serduszko oskara jest już na skraju wytrzymałości.

  Życie, które rozkwitało, zostało nagle niemal przejechane przez walec tajemniczej choroby, która skrywała się pod płaszczem wielu innych schorzeń. Oskarek chorował, właściwie bez przerwy, nękały go zapalenia płuc, oskrzeli. Przeróżne infekcje sprawiały, że tygodniami nie wstawał z łóżka. Jedna choroba o wielu obliczach, które zabierały dzieciństwo. Były tygodnie, kiedy mama Oskara nie umiała już sobie przypomnieć, jak wygląda uśmiech na twarzy jej dziecka.

  Oskar Kwiatkowski

  Zdjęcie aktualizacji 20 039

211 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Sławińska - awatar

Maria Sławińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Maria Sławińska - awatar
Maria Sławińska
1
Marta Rzepczyńska - awatar
Marta Rzepczyńska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna - awatar
Anna
50
Weronika - awatar
Weronika
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij