Anonimowy Darczyńca
1 ZŁ

Cześć !
Z tej strony zarząd EMS Betterside, zbieramy fundusze na nowy i piękny oraz rozwojowy szpital.
Pełną sumę którą uzbieramy przekażemy na opłatę developerowi który wykona dla nas ten szpital.
Szpital będzie w pełni funkcjonalny i przystosowany do naszych potrzeb.
Z każdym updatem będziemy wam dawali znać na ogłoszeniach!
Będziemy wdzięczni nawet o najskromniejsze wsparcie!
Z poważaniem Zarząd EMS
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!