
Witam,
Przeglądałem zbiórki jakie założyli tutaj inni ludzie i nie będę ukrywał, że duża większość z nich jest z ważniejszych powodów niż ta którą ja postanowiłem założyć, jeżeli możesz pomóc choremu dziecku bądź rodzinie, która straciła dobytek życia pomóż najpierw tam. Ja przez swoją zbiórkę, chciałbym pomóc spełnić marzenie wspaniałej osobie jaką jest moja mama, nauczycielka i wychowawca w szkole specjalnej dla dzieci upośledzonych w stopniu lekkim, głębokim, dzieciom z autyzmem a także tych, ktore trafiły do jej szkoły z rodzin patologicznych. Przez ponad 30 lat ciężko pracowała, by dzieciom było chociaż troche łatwiej w życiu. Angażowała sie również w czasie prywatnym i pomagała uczniom, którzy zakończyli już szkołę zdobyć pracę czy mieszkanie. Przez całe swoje życie nie oczekiwała niczego w zamian, mimo iż życie nie zawsze było dla niej łaskawe, nie podawała się i z uśmiechem na twarzy dalej pomagała innym wędrując nie raz pod górę. Jest już po 60-tce i mimo iż mogłaby cieszyć się emeryturą dalej pomaga i jak to sama mówi "Będę to robiła dopóki dyrekcja szkoły nie będzie mnie już potrzebować" . W zeszlym roku za oszczędności swojego życia kupiła działkę z małym drewnianym domkiem, który najlepsze lata ma już za sobą. Było to jej marzeniem, które wreszcie spełniła, a ja widziałem dziecięca radość w jej oczach co było naprawdę cudowną chwilą. Niestety ani ona ani ja z rodzina nie jesteśmy w stanie dokończyć marzenia jakim był drewniany rodzinny domek w którym mogłaby spędzać czas z rodzina. Jeżeli chciałbyś pomóc i wesprzeć moją zbiórkę o której moja mama oczywiście nic nie wie w innym wypadku wszystkie zebrane pieniądze przekazała by bardziej potrzebujacym, będę Ci wdzięczny jeżeli nie, miło mi, że dalej to czytasz oznacza to że poznałaś/łeś chociaż w małym stopniu wspaniałą osobę jaką jest moja mama.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!