Zbiórka Pomoc dla Lenki Nowak - zdjęcie główne

Pomoc dla Lenki Nowak

43 891 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 723 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Antonina Nowak - awatar

Antonina Nowak

Organizator zbiórki

Kochani znajomi i nieznajomi. Jestem mamą cudownych dzieciaków, jednym z nich jest 3 letnia Lenka. w piątek 5.03.2021 dla nas jako rodziców świat na moment się zatrzymał. U Lenki stwierdzono ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie leczenie prowadzi Klinika Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Przed nami długa i trudna droga, ale prowadząca tylko do jednego - wyzdrowienia Lenki.

Lenka jest siostrą bliźniaczką Agnieszki oraz młodszą siostrą Marceliny i Julii. Mimo swojej choroby często się uśmiecha, psoci i bardzo lubi się przytulać.

To, co wydarzyło się w ostatnim czasie - diagnoza i spectrum wszelkich badań jest trudne dla całej naszej rodziny. Koszty leczenia, pielęgnacji, dojazdów, pobytu w szpitalu przekraczają nasze możliwości finansowe, dlatego prosimy o pomoc. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę. Postępy w leczeniu można śledzić na profilu FB Jestem Lenka Nowak Walczę z białaczką limfoblastyczną.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Joanna Poniewierka za winyle - awatar

  Joanna Poniewierka za winyle

  06.05.21
  06.05.21

  Pozdrawiam 🥰

 • Katarzyna Kościelniak-Herczakowska - awatar

  Katarzyna Kościelniak-Herczakowska

  04.05.21
  04.05.21

  Za miodek

 • Arleta Szeszo Radwanska - awatar

  Arleta Szeszo Radwanska

  04.05.21
  04.05.21

  Zdrówka ❤️❤️

 • Katarzyna za strażaka! - awatar

  Katarzyna za strażaka!

  03.05.21
  03.05.21

  Zdrówka Kruszyno!

  • Antonina Nowak - awatar

   Antonina Nowak - Organizator zbiórki

   04.05.21
   04.05.21

   Dziękujemy

 • Marzena bober magnes Lenka licytacja - awatar

  Marzena bober magnes Lenka licytacja

  03.05.21
  03.05.21

  ❤️

43 891 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 723 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Antonina Nowak - awatar

Antonina Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 723

Dj grudi - awatar
Dj grudi
50
Wiola madej - awatar
Wiola madej
19
Elżbieta Smyk - awatar
Elżbieta Smyk
150
Alicja Woźniak- zestaw małego lekarza - awatar
Alicja Woźniak- zestaw małego lekarza
35
Agnieszka Borowiec bon upominkowy - awatar
Agnieszka Borowiec bon upominkowy
100
Joanna Woźniak- zestaw kolorowanek - awatar
Joanna Woźniak- zestaw kolorowanek
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jadwiga Malinowska - awatar
Jadwiga Malinowska
50
Marcin - awatar
Marcin
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij