Zbiórka Bezdomny kotek od bezdomnej - zdjęcie główne

Bezdomny kotek od bezdomnej

1 225 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Irena Jarosz - awatar

Irena Jarosz

Organizator zbiórki

Pomóżmy i kotu i człowiekowi !

Kocurek Ślipek trafił do nas wraz z braciszkiem Filipkiem po eksmisji swojej opiekunki ­– pani Katarzyna musiała się przenieść do schroniska dla bezdomnych kobiet, dokąd nie wolno jej było zabrać zwierząt.  

Rozpacz rozstania spotęgowała choroba Ślipka. Doszło u niego do niedrożności cewki moczowej na skutek wytrącenia się kryształków. Jego stan był poważny, bo ściana pęcherza moczowego uległa uszkodzeniu i nastąpił  przeciek moczu do światła jamy brzusznej. Dodatkowo pojawiła się niewydolność nerek. 

Kocurek wymagał intensywnej opieki. Przez dłuższy czas przebywał w lecznicy– miał założony cewnik, podawano mu kroplówki, leki i sukcesywnie miał badaną krew i mocz oraz płukaną cewkę moczową.

Wydobrzał, jednak obecnie znów pojawiły się komplikacje. Stwierdzono, że w pęcherzu moczowym jest silna mineralizacja i to wymaga działań chirurgicznych –płukania pęcherza moczowego w narkozie. Zabieg jest kosztowny, dlatego zwracamy się z wielką prośbą o pomoc w sfinansowaniu go.  

Ślipek to cudowny kot, bardzo chcielibyśmy pomóc mu wrócić do zdrowia, zwłaszcza, że w ten sposób możemy też wesprzeć psychicznie jego opiekunkę. Pani Kasia znalazła się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Utraciła nie tylko dom, lecz także ukochane koty, swoich najbliższych towarzyszy. Cały czas tęskni za nimi i martwi się o nie. Świadomość, że są całe i zdrowe z pewnością byłaby dla niej pocieszeniem…

 ŚLIPEK w szpitaliku

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 225 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Irena Jarosz - awatar

Irena Jarosz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Nikodem - awatar
Nikodem
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
20
Kasia - awatar
Kasia
50
Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Kinga - awatar
Kinga
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij