
Witam jestem mamą Macieja. Maciej jest bardzo energicznym dzieckiem, ciekawym świata, ma 10 lat. Maciuś urodził się zdrowy, ale w wieku 3 miesięcy zaczął dostawać na ciele plam koloru kawy z mlekiem. Po wykonanych ostatnio badaniach wyszło, że ma okropną chorobę, której nazwa brzmi potwornie nerwniakowłókniakowatość inaczej neurofibromatoza. Choroba ta objawia się różnymi guzami na gałkach ocznych, na narządach. W ciele i na ciele, które mogą przekształcać się w guzy nowotworowe. W związku z tym musimy być pod stałą kontrolą poradni neurofribromatoz i poradni onkologicznej w Warszawie. Wiąże się to z wyjazdami, przynajmniej 2 razy do roku lub częściej w zależności od stanu zdrowia Maćka.W badaniu słuchu u laryngologa wyszedł też niedosłuch i Maciuś musi nosić aparat słuchowy na oboje uszu,który kosztuje 6 tys.złotych na,który na dzień dzisiejszy nas nie stać.Tu chciałam zwrócić się do Panśtwa o pomoc, gdyż każdy wyjazd wiąże się z ogromnymi kosztami. Nie posiadam prawa jazdy,ani samochodu. W chwili obecnej sama zajmuję się dziećmi, pracuję i opiekuję się starszym schorowanym 80-letnim tatą,który nie widzi,ma jaskrę i zaćmę i jest po operacji biodra.Nasza zbiórka jest autentyczna,nie jest to żadne oszustwo,została zweryfikowana w fundacji dokumentami medycznymi potwierdzającymi chorobę syna.Proszę ludzi o dobrych sercach o pomoc,liczy się każdy gest,każda złotówka,wierzę w to,że dobro powraca. Prosimy też o udostępnianie zbiórki.
Z góry dziękuję
Mama Macieja
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Maciej Wielichowski
Trzymam kciuki, Maciek -powodzenia!
Sąsiedzi
powodzenia, syn czasem bawi się na podwórku z naszym
Anonimowy Darczyńca
Trzymamy kciuki i życzymy zdrowia :)
Małgorzata
życzymy dużo zdrowia