Zbiórka Leczenie malutkiej Tusi - zdjęcie główne

Leczenie malutkiej Tusi

0 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Piekarski - awatar

Artur Piekarski

Organizator zbiórki

Po dobowej obserwacji i badaniach wstępnych już wiemy, że Tusia (bo takie imię otrzymała sunia w typie yorka znaleziona w okolicy Grążowic) nie była psiakiem bezdomnym. Nie jest wychudzona. Ma przyciętą sierść tam gdzie ją jeszcze ma.  Była na tyle osłabiona, że opcja że komuś uciekła i się znalazła przypadkowo na tej budowie jest bardzo mało prawdopodobna. To wygląda na celowe porzucenie. Czemu tam? Nie wiemy. Może na tej budowie codziennie pojawiali się pracownicy i ktoś miał nadzieję, że szybko ją znajdą. Sunia jest bardzo przyjazna i kocha ludzi. Nie ucieka, każdy człowiek to przyjaciel i od razu pcha się na kolanka. Akceptuje wszystkie inne zwierzaki (sprawdzona na psy i koty). Prawdopodobnie trochę słabo widzi i słabo słyszy. Na pewno wiele razy rodziła i nie była sterylizowana. Na pewno ma zapalenie uszu i zapalenie spojówek długo nie leczone. Ma też zapalenie skóry i spore wyłysienia na grzbiecie ale jeszcze nie wiemy na jakim podłożu. Czekamy na wyniki badań krwi, może coś wyjaśnią. Ma też guza na listwie mlecznej. Mogła być domową reproduktorką. Dużo wizyt u weta, leczenia i diagnostyki przed nami. Przyjęliśmy ją chociaż miejsca u nas od dawna brak... Ale jak zostawić taką kupkę nieszczęścia? Przecież to podusiowy piesek, nie odnajdzie się w schronisku. A kto by tam zajął się jej leczeniem? Nie było o tym mowy, zabraliśmy do naszego domu tymczasowego. Ale bardzo liczymy na Waszą pomoc i wsparcie!  Czy znajdą się wujkowie lub ciocie, którzy zechcą wesprzeć leczenie Tusi? Tacy wirtualni rodzice chrzestni? Będziemy wdzięczni za każdą pomoc! Funduszy brak a przecież jeszcze nie zakończyliśmy leczenia Pikselka, Fibi, Moruska, Muszki... Tylko nie ma czasu o nich pisać bo doba ma tylko 24 godziny niestety... Więc kochani pełna mobilizacja, przekazujcie znajomym i wspólnie uratujemy Tusię!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Piekarski - awatar

Artur Piekarski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij