Zbiórka Magda kontra kilkanaście chorób - miniaturka zdjęcia

Magda kontra kilkanaście chorób Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Magda kontra kilkanaście chorób - zdjęcie główne

Magda kontra kilkanaście chorób

4 361 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby

Pani Magda (33 l.) to jedna z naszych wyjątkowych podopiecznych. Jeszcze w 2020 r. miała wrażenie, że narodziny dziecka rozpoczną najpiękniejszy okres w jej życiu. Radość z macierzyństwa zakłóciła seria rzadkich chorób w ciele kobiety, które rozpoczęły swój atak po porodzie. Niezwykłe jest to jaką wolę walki zachowuje w obliczu chorób, a jest ich sporo: Zespół Ehlersa – Danlosa, fibriomialgia, MCAS (Zespół aktywacji komórek tucznych), dysautonomia (drżenie nerwu błędnego), dyskopatia odcinka lędźwiowego, niestabilność kręgosłupa w odcinku szyjnym, zespół policystycznych jajników (operacja torbieli), hiperprolaktynemia, niestabilność stawu skroniowo-żuchwowego, złamane zęby na skutek choroby, pogorszenie wzroku, astma, insulinooporność. Mimo ogromu zdrowotnych przeciwników Magda z determinacją walczy o to, by chodzić i funkcjonować. Niezbędne do tego są: ortezy na wszystkie stawy, kule, gorset lędźwiowy i stała rehabilitacja oraz opieka poradni specjalistycznych: genetycznej, leczenia bólu, neurologicznej, reumatologicznej, ginekologicznej, rehabilitacyjnej, gastrologicznej, okulistycznej, urologicznej, alergologicznej. Marzeniem Magdy jest zebrać środki na rehabilitację i leczenie, tak by odzyskała siły na zabawę z własnym dzieckiem i była zdolna prowadzić samochód. To właśnie Ty możesz przywrócić naszej podopiecznej zdolność do cieszenia się tak prostą, a jednocześnie tak utęsknioną przez nią chwilą.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Zdrówka - awatar

  Zdrówka

  21.05.2022
  21.05.2022

  Zdrówka 😘

 • Kasia - awatar

  Kasia

  20.05.2022
  20.05.2022

  Zdrówka życzymy ❤️ i siły ❤️💐

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.05.2022
  18.05.2022

  Zdrówka :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.05.2022
  18.05.2022

  Powodzenia

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  18.05.2022
  18.05.2022

  Powodzenia

4 361 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby

Wpłaty: 83

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Mirosława Chmura - awatar
Mirosława Chmura
100
Weronika - awatar
Weronika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiola - awatar
Wiola
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Wenta - awatar
Joanna Wenta
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij