Zbiórka Ewangelizacja w Social Mediach - zdjęcie główne

Ewangelizacja w Social Mediach

121 zł  z 6 411 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Kędzierski - awatar

Adam Kędzierski

Organizator zbiórki

Kim jestem?

Nazywam się Adam Kędzierski. Mam 26 lat. Obecnie kończę studia teologiczne na UKSW
w Warszawie.
Prowadzę bloga ewangelizacyjnego https://kedziobot.blogspot.com, a także fanpage
facebookowy https://www.facebook.com/Kedziobot. Na stronie facebookowej tworzę głównie grafiki ewangelizacyjne, motywujące i przybliżające wiarę katolicką.

Na co zbieram pieniądze?

Zbieram pieniądze na kamerę JVC GC-PX100 oraz na wyjazd do Ziemi Świętej. Nie ukrywam, że wyjazd ten, jest największym moim marzeniem. Podczas pobytu chciałbym nagrać materiał ukazujący dzisiejszy skrawek ziemi, po którym kroczył Jezus Chrystus. Kamera umożliwiłaby działalność vlogerską. Dzięki temu blog ewangelizacyjny stałby się ciekawszy i bardziej merytoryczny. 

Proszę Was chociażby o drobną wpłatę i modlitwę za to dzieło.
Podaję maila kontaktowego: [email protected]

Dziękuję za każdą życzliwość i dobroć serca.

Z Panem Bogiem!

Adam Kędzierski


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Beata Nerlich - awatar

  Beata Nerlich

  14.01.18
  14.01.18

  Cel genialny! Życzę powodzenia - z Panem Bogiem!

  • Adam Kędzierski - awatar

   Adam Kędzierski - Organizator zbiórki

   15.01.18
   15.01.18

   Z serca dziękuję, serdecznie pozdrawiam!

121 zł  z 6 411 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Kędzierski - awatar

Adam Kędzierski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Beata Nerlich - awatar
Beata Nerlich
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Janusz Hyba - awatar
Janusz Hyba
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij