Zbiórka Zbiórka na leczenie - zdjęcie główne

Zbiórka na leczenie

120 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Koziel - awatar

Monika Koziel

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. Moje problemy zaczęły się kiedy miałam 26 lat, wówczas podejrzewano u mnie białaczkę, po badaniach okazało się że to nadpłytkowość. Jest to inaczej tzw zwana trombocytoza oznacza wzrost liczby płytek we krwi. Schorzenie to może zagrażać życiu,bo prowadzi do powikłań zakrzepowo-zatorowych, np zawału serca czy udaru mózgu. To był pierwszy cios jaki otrzymałam. Niestety to nie był to koniec moich kłopotów ze zdrowiem. Po dwóch latach spadła na mnie kolejna bolesna wiadomość. Stwierdzono u mnie zanik mięśni. Początkowo nieświadomie , odrzuciłam obuwie na wysokim obcasie, zakładałem tylko sportowe. Noga zaczęła uciekać. Podczas przypadkowej wizyty z synem u lekarza okazało się że muszę zgłosić się do neurologa. Neurolog od razu skierował mnie do szpitala. Diagnoza zanik mięśni. Od tego czasu minęło już 11 lat. W ostatnich czterech latach choroba zaczęła się rozwijać szybciej. Od roku poruszam się za pomocą balkonika. Jak mam lepszy dzień to chodzę przytrzymując się ścian. Na początku choroby zdawałam sobie radę nadrabiałam sprawniejszą nogą, nauczyłam się używać lewej ręki. Niestety choroba zaatakowała też drugą stronę ciała. Po przejściu paru metrów zaczynam się męczyć. Noga zaczyna się uginać , boli. W codziennym funkcjonowaniu pomaga mi siostra i rodzina. Cały czas jestem zależna od kogoś. Do fundacji Avalon zarejestrowałem się w zeszłym roku, kiedy usłyszałam o leczeniu komórkami macierzystymi.  Niestety bez większych rezultatów gdyż do tej pory udało mi się uzbierać 1223 zł.Jeden przeszczep kosztuje ok. 20 tyś zł. W pierwszym cyklu należy wykonać ich pięc co 5 tygodni jeden.Następnie po półrocznej przerwie następne  5 razy. Zwracałam się o pomoc do różnych fundacji ale oni nie pomagają indywidualne. Jedyne co proponują to założenie subkonta. Wierzę że dzięki przeszczepowi uda mi się funkcjonować normalnie i żyć dalej.  Przeszczep komórek macierzystych to dziś jest to dla mnie jedyna szansa na w miarę normalnie i lepsze życie. Dlatego mam ogromną prośbę do wszystkich o pomoc, gdyż nie stać mnie na pokrycie tak wysokiej kwoty leczenia.  Dla mnie liczy sie każda, nawet najmniejsza kwota. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
120 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Koziel - awatar

Monika Koziel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Zdrowiej nieznajomo ! Krystian - awatar
Zdrowiej nieznajomo ! Krystian
100
Krystian - awatar
Krystian
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij