Zbiórka Ukraina - transport - zdjęcie główne

Ukraina - transport

91 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Winiarski - awatar

Kamil Winiarski

Organizator zbiórki

Cześć jestem Kamil i od początku wojny służę jako wolontariusz. Dotychczas stacjonowałem w punkcie przyjmowania uchodźców w miejscowości Młyny k.Korczowej, jednak od jakiegoś czasu poświęciłem się w transportowaniu darów na Ukrainę jak i ludzi i zwierzęta z Ukrainy. Współpracuję z kilkoma fundacjami i stowarzyszeniami na terenie Europy wożąc pasażerów. Jednak od jakiegoś czasu doszedłem do wniosku że moja pomoc może sięgać dalej jak tylko dojazd do Lwowa i z powrotem.


Na chwilę obecną zrobiłem około 13 tysięcy kilometrów, rozwożąc uchodźców po kraju. Brałem też udział w wielu akcjach przewożenia zwierząt z Ukrainy takich jak 21 dogów niemieckich z 2 kundelkami i 2 kotami (akcja rozreklamownania  poprzez fundację ADA w Przemyślu, grupą Maltańczyków cofniętych z granicy czy też z 4 psami typu Husky, samojedem i kundelekiem w ostatnim czasie. 

Nie ukrywam że kosztowało mnie to nie tyle co paliwo co też zdrowia fizycznego i psychicznego, ale z tego się przecież nie da rozliczyć.  

Dotychczas jakoś wiązałem koniec z końcem (pomimo iż od rozpoczęcia wojny jestem na bezrobociu) to jednak sporo znajomych i przyjaciół pomagało mi w tym co robię. Jednak wszystko ma swój czas i miejsce. Nie będę się rozpisywał ile osobiście w ten wolontariat włożyłem bo nikt mi za to nie wróci, ale nie ukrywam że zbiórkę robię głownie na paliwo.  Poruszam się zwykłą Hondą Accord Tourier 2.0 w benzynie w kombi. Także jestem w stanie na Ukrainę przewieźć (tak jak ostatnio prawie 1,5k pakietów 1szej pomocy ze Stanów Zjednoczonych), 2 dogi niemieckie, 4 psy średniej wielkości (jak 2 husky, 1 samojed i kundelek) czy też około 11 sztuk Maltańczyków oczywiście o 4 pasażerach nie wspomnę (jakże tych ludzkich)


Zbiórkę kieruję do Tych co mnie znają i wiedzą że staram się robić dobrą robotę, którą można obserwować w każdym opisie mojego wyjazdu na Ukrainę na stronie niżej podanej.

https://www.facebook.com/groups/1281193629031409

Fundusze uzyskane ze zbiórki pójdą na paliwo i jednocześnie na artykuły 1szej potrzeby dla uchodźców. 

W razie pytań proszę o kontakt:

Kamil Winiarski

[email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
91 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Winiarski - awatar

Kamil Winiarski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ghost - awatar
Ghost
20
Marcin Kocur Nickoo Cyran - awatar
Marcin Kocur Nickoo Cyran
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij