Zbiórka SPCA Podlasie - dla zwierzaków - miniaturka zdjęcia

SPCA Podlasie - dla zwierzaków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka SPCA Podlasie - dla zwierzaków - zdjęcie główne

SPCA Podlasie - dla zwierzaków

261 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciek Berger - awatar

Maciek Berger

Organizator zbiórki

Jesteśmy ludźmi z wielką empatią - zwłaszcza w kierunku czworonogów. Wielu z nas posiada zwierzaki ze schronisk czy fundacji. W ramach "Podlaskiego Stowarzyszenia MŁODA KREW" postanowiliśmy powołać swoistą straż zwierząt czyli SPCA Podlasie, która ma działać przede wszystkim w obrębie Białegostoku, okolic i Podlasia.

W mediach lokalnych typu facebook czy gazety jest masa informacji o bezdomnych czy żle traktowanych czworonogach. Naszym WIELKIM marzeniem jest stworzenie im tymczasowego domu (schroniska) przejściowego, nim trafią bądź do Schroniska w Białymstoku, bądź do dobrych domów tymczasowych czy nawet stałych. Obecnie szukamy działki do wynajęcia, na której moglibyśmy zwierzakom stworzyć choćby minimalne tymczasowe warunki bytowe. Własnymi siłami zbudujemy budy i ogrodzimy teren ale potrzebujemy na to funduszy...

Współpracujemy ze wspaniałymi lekarzami weterynarii ale niestety leczenie czy nawet proste badania weterynaryjne kosztują. Ci wspaniali ludzie też muszą z czegoś żyć i nie mamy sumeinia aby naciągać ich dobroduszność. Do tego dochodzą koszta paliwa aby dotrzeć na miejsce czy dowieźć gdziekolwiek psa czy kota. Samochód jest. Jakiś ale zawsze jest. Ale potrzeba środków na paliwo czy tzw amortyzację... I znowu pieniądze. Jak byłoby fajnie bez nich - czyż nie?

Zwracamy się do Was  z prośbą - dla nas każda złotówka jest ważna. Każdą złotówkę obejrzymy dziesięć razy, zanim ją wydamy. Liczymy na Was i na Waszą empatię.

Niestety ale nasz fanpage nie posiada póki co 200 lubiących - więc na razie zbieramy pod szyldem jednego z nas. Jak tylko to się zmieni - przeniesiemy naszą zbiórkę pod skrzydła SPCA Podlasie. Możecie do nas napisać na naszym fanpage. Wasza pomoc, to nie tylko pomoc finansowa - jeżeli macie pomysł jak nam pomóc piszcie tu: https://www.facebook.com/spcapodlasie/

Pozdrawiamy 

Kasia, Ewelina, Wojtek i Maciek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
261 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciek Berger - awatar

Maciek Berger

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
kocik - awatar
kocik
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij