Zbiórka SPCA Podlasie - dla zwierzaków - miniaturka zdjęcia

SPCA Podlasie - dla zwierzaków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka SPCA Podlasie - dla zwierzaków - zdjęcie główne

SPCA Podlasie - dla zwierzaków

266 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciek Berger - awatar

Maciek Berger

Organizator zbiórki

Jesteśmy ludźmi z wielką empatią - zwłaszcza w kierunku czworonogów. Wielu z nas posiada zwierzaki ze schronisk czy fundacji. W ramach "Podlaskiego Stowarzyszenia MŁODA KREW" postanowiliśmy powołać swoistą straż zwierząt czyli SPCA Podlasie, która ma działać przede wszystkim w obrębie Białegostoku, okolic i Podlasia.

W mediach lokalnych typu facebook czy gazety jest masa informacji o bezdomnych czy żle traktowanych czworonogach. Naszym WIELKIM marzeniem jest stworzenie im tymczasowego domu (schroniska) przejściowego, nim trafią bądź do Schroniska w Białymstoku, bądź do dobrych domów tymczasowych czy nawet stałych. Obecnie szukamy działki do wynajęcia, na której moglibyśmy zwierzakom stworzyć choćby minimalne tymczasowe warunki bytowe. Własnymi siłami zbudujemy budy i ogrodzimy teren ale potrzebujemy na to funduszy...

Współpracujemy ze wspaniałymi lekarzami weterynarii ale niestety leczenie czy nawet proste badania weterynaryjne kosztują. Ci wspaniali ludzie też muszą z czegoś żyć i nie mamy sumeinia aby naciągać ich dobroduszność. Do tego dochodzą koszta paliwa aby dotrzeć na miejsce czy dowieźć gdziekolwiek psa czy kota. Samochód jest. Jakiś ale zawsze jest. Ale potrzeba środków na paliwo czy tzw amortyzację... I znowu pieniądze. Jak byłoby fajnie bez nich - czyż nie?

Zwracamy się do Was  z prośbą - dla nas każda złotówka jest ważna. Każdą złotówkę obejrzymy dziesięć razy, zanim ją wydamy. Liczymy na Was i na Waszą empatię.

Niestety ale nasz fanpage nie posiada póki co 200 lubiących - więc na razie zbieramy pod szyldem jednego z nas. Jak tylko to się zmieni - przeniesiemy naszą zbiórkę pod skrzydła SPCA Podlasie. Możecie do nas napisać na naszym fanpage. Wasza pomoc, to nie tylko pomoc finansowa - jeżeli macie pomysł jak nam pomóc piszcie tu: https://www.facebook.com/spcapodlasie/

Pozdrawiamy 

Kasia, Ewelina, Wojtek i Maciek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
266 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciek Berger - awatar

Maciek Berger

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
dla piesków - awatar
dla piesków
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
kocik - awatar
kocik
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij