Zbiórka SPCA Podlasie - dla zwierzaków - miniaturka zdjęcia

SPCA Podlasie - dla zwierzaków

Maciek Berger - awatar

Maciek Berger

Organizator zbiórki

Jesteśmy ludźmi z wielką empatią - zwłaszcza w kierunku czworonogów. Wielu z nas posiada zwierzaki ze schronisk czy fundacji. W ramach "Podlaskiego Stowarzyszenia MŁODA KREW" postanowiliśmy powołać swoistą straż zwierząt czyli SPCA Podlasie, która ma działać przede wszystkim w obrębie Białegostoku, okolic i Podlasia.

W mediach lokalnych typu facebook czy gazety jest masa informacji o bezdomnych czy żle traktowanych czworonogach. Naszym WIELKIM marzeniem jest stworzenie im tymczasowego domu (schroniska) przejściowego, nim trafią bądź do Schroniska w Białymstoku, bądź do dobrych domów tymczasowych czy nawet stałych. Obecnie szukamy działki do wynajęcia, na której moglibyśmy zwierzakom stworzyć choćby minimalne tymczasowe warunki bytowe. Własnymi siłami zbudujemy budy i ogrodzimy teren ale potrzebujemy na to funduszy...

Współpracujemy ze wspaniałymi lekarzami weterynarii ale niestety leczenie czy nawet proste badania weterynaryjne kosztują. Ci wspaniali ludzie też muszą z czegoś żyć i nie mamy sumeinia aby naciągać ich dobroduszność. Do tego dochodzą koszta paliwa aby dotrzeć na miejsce czy dowieźć gdziekolwiek psa czy kota. Samochód jest. Jakiś ale zawsze jest. Ale potrzeba środków na paliwo czy tzw amortyzację... I znowu pieniądze. Jak byłoby fajnie bez nich - czyż nie?

Zwracamy się do Was  z prośbą - dla nas każda złotówka jest ważna. Każdą złotówkę obejrzymy dziesięć razy, zanim ją wydamy. Liczymy na Was i na Waszą empatię.

Niestety ale nasz fanpage nie posiada póki co 200 lubiących - więc na razie zbieramy pod szyldem jednego z nas. Jak tylko to się zmieni - przeniesiemy naszą zbiórkę pod skrzydła SPCA Podlasie. Możecie do nas napisać na naszym fanpage. Wasza pomoc, to nie tylko pomoc finansowa - jeżeli macie pomysł jak nam pomóc piszcie tu: https://www.facebook.com/spcapodlasie/

Pozdrawiamy 

Kasia, Ewelina, Wojtek i Maciek

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Maciek Berger - awatar

Maciek Berger

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
kocik - awatar
10
kocik
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij