Zbiórka Kocie Marzenia - zdjęcie główne

Kocie Marzenia

1 210 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Paulina Zych - awatar

Paulina Zych

Organizator zbiórki

Witam serdecznie nazywam się Paulina Zych jestem wolontariuszka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku.Pragnę poprosić Państwa o wsparcie mojej zbiórki, pierwszej w tym roku.Celem moim jest zebranie pieniążków na zakup specjalistycznych zabawek ,obcineczek,pilników do pazurów,żwirku oraz mokrej karny dla kotów przebywających w schronisku. Otóż jak Państwo pamiętają w dn 17.02.2021 będziemy obchodzić Światowy Dzień Kota z tej okazji chciałabym zakupić w/w rzeczy.Co roku w  Miejskim Domu Kultury odbywała się duża impreza na rzecz kotów. W obecnej sytuacji  niestety nie możemy nic zorganizować.Zostaje tylko i wyłącznie taka forma zbiórki.Proszę wszystkich miłosników mruczków o wpłaty nawet najmniejsza kwota będzie na wagę złota.Z góry gorąco dziękuję i zapraszam.🐈🐈🐈🐾🐾

1 210 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Paulina Zych - awatar

Paulina Zych

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Paulina Grabińska - awatar
Paulina Grabińska
800
Paulina Grabińska - awatar
Paulina Grabińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda Wrońska(Landryna) - awatar
Magda Wrońska(Landryna)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Szwedzik - awatar
Agnieszka Szwedzik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij