Zbiórka Agnieszka walczy z białaczką - zdjęcie główne

Agnieszka walczy z białaczką

122 390 zł  z 680 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 285 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Basia Pieńkowska - awatar

Basia Pieńkowska

Organizator zbiórki

Nazywam się Agnieszka Kostrzewa (z domu Mikołajewska), mam 40 lat. 

W 2016 roku  gdy miałam badania związane z przyjęciem do pracy okazało się, że jestem chora na białaczkę. Diagnoza nie pozwoliła mi podjąć pracy, rozpoczęłam walkę z chorobą.Teraz mija 1,5 roku od autoprzeszczepu, niestety choroba nie daje za wygraną, nadal się rozwija. Jedynym ratunkiem przed wyniszczającą chemioterapią i szukaniem dawcy szpiku jest podanie leku BLINCYTO. Lek ten powoduje likwidację komórek białaczkowych. Jego przyjęcie jest szansą na powrót do zdrowia, tak bardzo mi potrzebnego abym mogła zająć się córeczką, którą wychowuję sama, albowiem moje małżeństwo rozpadło się. 

Cena leku przewyższa moje możliwości finansowe, koszt tej terapii to 680 tysięcy złotych. Dzięki pomocy rodziny i znajomych nadzieja na wyzdrowienie jeszcze we mnie nie wygasła. Jednak zostało mi już niewiele czasu, aby poddać się terapii ponieważ lek ten podaje się w odpowiedniej fazie choroby.

Z całego serca proszę Państwa o wsparcie finansowe. Chciałabym bardzo wyzdrowieć by mieć możliwość oglądać świat z moją córeczką w pełni szczęścia do czego brakuje mi tylko uporania się z białaczką.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Basia Pieńkowska - awatar

  Basia Pieńkowska

  16.01.19
  16.01.19

  Szanowni Państwo, pragnę Was poinformować, że Agnieszka jest w 14 dniu przyjmowania I cyklu leku. Pierwsze dni były dla Agnieszki bardzo trudne i meczące ale Aga dzielnie znosi wszelkie niedogodności. Najważniejsza jest jednak informacja, że po wstępnych badaniach krwi, białe krwinki spadają, co oznacza że lek działa. Przed Agnieszką kolejne 2 cykle, od lekarza wiemy, że nie będzie łatwo, mimo wszystko Agnieszka walczy. W imieniu Agnieszki bardzo gorąco dziękuję za każde słowo wsparcia i pocieszenia, za każdą wpłatę i okazaną pomoc. Lek jest bardzo drogi ale najważniejsze, że działa. Basia Pieńkowska

Komentarze


 • Wiesława Pawłowska-Zych - awatar

  Wiesława Pawłowska-Zych

  27.05.19
  27.05.19

  Trzymam kciuki, będzie dobrze , bardzo w to wierzę ....

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.19
  15.01.19

  Powodzenia kochana💪Apel dotarł rownież do Szkocji🤗☺️Życzę wszystkiego dobrego💪Będzie dobrze Agnieszka,bo my mamusie zawsze mamy potężnà siłę do walki❤️

 • Michał Przybyłowski - awatar

  Michał Przybyłowski

  04.01.19
  04.01.19

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Dorota - awatar

  Dorota

  01.01.19
  01.01.19

  Wszystkiego dobrego!!

 • Adam Kotulski - awatar

  Adam Kotulski

  01.01.19
  01.01.19

  Powodzenia

122 390 zł  z 680 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 285 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Basia Pieńkowska - awatar

Basia Pieńkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 285

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam Ogrodnik - awatar
Adam Ogrodnik
20
Wiesława Pawłowska-Zych - awatar
Wiesława Pawłowska-Zych
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
EwaB - awatar
EwaB
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij