Zbiórka Na operację łapek małego FADO - miniaturka zdjęcia

Na operację łapek małego FADO Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na operację łapek małego FADO - zdjęcie główne

Na operację łapek małego FADO

9 415 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 236 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

…jestem bezdomny - nazywam się Fado - mam 3,5 miesiąca i najbardziej na świecie pragnę chodzić - pragnę być sprawny! Wolontariusze z #tozJawor, którzy przyjechali po mnie do rozpadającej się stodoły, aby mnie zabrać do domu tymczasowego mieli łzy w oczach i ściśnięte gardła...

Fado to maluszek, który nigdy nie chodził. Jego tylne łapki są niesprawne, rzepki wywijają się na zewnątrz, co dodatkowo sprawia ogromny ból. W klinice ortopedycznej we Wrocławiu dr Niedzielski po konsultacji z Dr E. Hołdowańską podjął się trudnej operacji… Pierwsza trwała trzy godziny: „Fatalna wada rozwojowa, rzepka w pierwszej łapce zwichnięta przeokropnie, maluch urodził się bez torebki stawowej, Nie dało się przeszczepić nawet chrząstki. Lekarze rozcinali kości, aby mogli wyfrezować rzepkę i panewkę, włożyli trzy gwoździe”… to tylko cześć z relacji pierwszej operacji łapki. 

Pora na drugą łapkę - wartość łapki 5000 zł, bo tyle będzie kosztowała druga operacja. 


Koszty? Są olbrzymie, ale jesteśmy też pewni, że Wy - Nasi Przyjaciele pomożecie nam, a przede wszystkim jemu. Tak bardzo chcemy pokazać Wam filmik, na którym Faduś sam maszeruje! Tylko droga jeszcze daleka…

Finanse 💸 Proza i zmora naszego wolontariatu… aby móc zabrać Fado na drugą operację potrzebujemy zebrać do 6 października (termin wyznaczony przez doktora) 5000 zł 💰 Bez Waszego wsparcia i pomocy nie podołamy.

Gdybyście chcieli wspomóc leczenie Fado i jego walkę o normalne dzieciństwo bez bólu - będziemy Wam bardzo wdzięczni 💙 Proza życia niestety jest taka, że choćbyśmy chcieli przenosić góry, ratować niepełnosprawnego psiak -  bez Waszych wpłat i Waszej pomocy - nic nie zdziałamy…

TOZ w Jaworze
 
PayPal:  paypal.me/tozJawor


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aneta - awatar

  Aneta

  01.10.2022
  01.10.2022

  Kochane maleństwo wracaj do sprawności

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.10.2022
  01.10.2022

  Warto pomagać.Bo to kochane zwierzęta.

 • Karol - awatar

  Karol

  30.09.2022
  30.09.2022

  Powodzenia psinko🙂

 • Kaceper K - awatar

  Kaceper K

  30.09.2022
  30.09.2022

  Zdrówka Mały Fado ❤🦴

 • Kinga-vikinga - awatar

  Kinga-vikinga

  30.09.2022
  30.09.2022

  trzymam kciuki za biegi i sprinty w niedalekiej przyszłości!

9 415 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 236 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 236

Jakub - awatar
Jakub
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
10
Żaneta - awatar
Żaneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
26
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Joanna Chyba - awatar
Joanna Chyba
10
Dana Klonowska - awatar
Dana Klonowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij