Zbiórka krok do samodzielności :) - miniaturka zdjęcia

krok do samodzielności :)

Zbiórka krok do samodzielności :) - zdjęcie główne

krok do samodzielności :)

4 400 zł z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać teraz
 
Oliwia Radzik - awatar

Oliwia Radzik

Organizator zbiórki

Witam mam na imie Oliwia mam 21 lat choruje na Porażenie Mózgowe-czterokończynowe. Moim największym pragnieniem jest stać się jak najbardziej  samodzielną.  Potrzebuję elektrycznego wózka inwalidzkiego, który będzie pomagał w codziennym funkcjonowaniu i  mniej będę potrzebowała pomocy osób trzecich w poruszaniu się.  Koszt wózka przekracza moje możliwości finansowe tj. suma 12500 złotych. Za każde udostępnienie i wpłatę bardzo dziękuję

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Bogumiła Wylot - awatar

    Bogumiła Wylot

    29.10.19
    29.10.19

    Oliwka..dużo zdrówka..miłego dnia;)Pozdro Sis Bogusia/Skała z Neb

4 400 zł z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać teraz
 
Oliwia Radzik - awatar

Oliwia Radzik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 74

Zosia Bachleda - awatar
Zosia Bachleda
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia Król - awatar
Gosia Król
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Kosowska - awatar
Beata Kosowska
50
Dorota Monkiewicz-Cybulska - awatar
Dorota Monkiewicz-Cybulska
100
Gosia - awatar
Gosia
70
Monique - awatar
Monique
50
Monique - awatar
Monique
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij