Zbiórka Pomóżcie nam normalnie żyć! - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie nam normalnie żyć! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżcie nam normalnie żyć! - zdjęcie główne

Pomóżcie nam normalnie żyć!

2 476 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Paszkiewicz - awatar

Magdalena Paszkiewicz

Organizator zbiórki

Witam! Mam na imię Magda, zwracam się z prośbą o pomoc dla mojej cioci oraz jej dwojki dzieci! 

Moja ciocia Barbara ma 55 lat i samotnie wychowuje Piotrka (11l.) oraz Sandre  (17l.). Od wielu lat choruje na chorobe tarczycy Gravesa-Basedova. Kilkanascie lat temu poddala sie operacji usunięcia gruczołu tarczycy, jednak choroba powrociła ze zdwojoną siłą ,a tarczyca odrosła powodując przeróżne powikłania: guzy macicy, wytrzeszcz oczu i pogorszenie widzenia, problemy żołądkowe od przyjmowanych leków,a do tego dochodza jeszcze alergia i astma oraz ogólne osłabienie odporności!

Od tego czasu ciocia poddała sie długotrwałemu leczeniu w szpitalu oddalonym o 160 km od miejsca zamieszkania, cały proces trwa do tej pory ,a rozpoczął się prawie 4 lata temu.   Ciągłe wyjazdy i dodatkowe leki pochłonęły kolosalne sumy pieniędzy..których i tak ledwo starczało na podstawowe potrzeby. Doprowadziło to do pogłebiających się problemów finansowych.  

Po długim leczeniu podjęto decyzję o ponownym usunięciu tarczycy, gdyz nie pozwalała ona na ustabilizowanie wyników badań. Pózniej niezbędne były równiez inne operacje np. oczu.  

Proces leczenia dalej trwa oraz juz zaplanowane są kolejne operacje...

Ciocia jest pod opieką miejscowego GOPS-u, ale budżet w naszej gminie nie jest zbyt duży...  cała rodzina stara  się też pomagać jak może, ale zadłużenia szczególnie opłat ciągle rosną, a do tego dochodzą bieżące wydatki.

Ciocia widząc,że sama już sobie z tym wszystkim nie radzi zajęła sie tworzeniem i sprzedażą rękodzieła,aby chociaż troche zarobić, bo niestety w takim stanie oraz sama z dwójka dzieci nie ma mozliwości podjecia j pracy. 

Najważniejsza jest kontynuacja leczenia, która nie  będzie niestety możliwa bez małej pomocy ludzi dobrej woli, bez WASZEJ pomocy. Dlatego zwracamy się z prośbą o nawet najmniejszą pomoc...Suma do uzbierania na pierwszy rzut oka nie wydaje się duża, ale dla nich jest to naprawde ogromna pomoc! 

Z góry dziekujemy za Waszą pomoc!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 476 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Paszkiewicz - awatar

Magdalena Paszkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ulaa - awatar
Ulaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna Łazarz - awatar
Katarzyna Łazarz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij