Zbiórka Uratowany przed zamarznięciem - miniaturka zdjęcia

Uratowany przed zamarznięciem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uratowany przed zamarznięciem - zdjęcie główne

Uratowany przed zamarznięciem

504 zł  z 1 950 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Poznajcie Miśka, psa odebranego przez OTOZ Animals... 

Poniedziałek, chwilę po godzinie 13:00...

Do warszawskiego Inspektoratu zaczynają napływać niepokojące wieści. Urywają się telefony, skrzynka mailowa powoli napełnia się prośbami o pomoc. Pod jednym z facebook'owych postów zaczynają oznaczać nas zaniepokojeni ludzie.  Zgłoszenia dotyczą psa, który przywiązany jest do bardzo krótkiego łańcucha i ma ranną łapę. 

Nasi Inspektorzy niemalże natychmiast podejmują działania mające na celu sprawdzenie warunków, w jakich żyje pies. Okazało się, że Misiek został przygarnięty z ulicy przez starszych państwa, którzy mieli już jednego psa. Niestety ich status materialny nie pozwolił na zapewnienie psu należytej opieki. 

Nasi Inspektorzy podjęli decyzję o odebraniu psa. Obecnie przebywa on w naszym domu tymczasowym i pilnie potrzebuje Waszego wsparcia! 

Koszty leczenia, sterylizacji, szczepień oraz specjalistycznej karmy są bardzo wysokie. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową, abyśmy mogli w pełni pomóc tej małej, kudłatej kruszynce. Dziękujemy jednocześnie za Waszą czujność! 

Część zebranej kwoty zostanie przeznaczona na leczenie Miśka, natomiast pozostałe pieniążki pomogą nam szybciej i skuteczniej docierać do potrzebujących zwierzaków.

Dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę! 

Sterylizacja Miśka wyniesie nas ok. 200 zł, karma ok. 190 zł, szczepienia 100 zł, natomiast wyprawka w postaci smyczy, szelek oraz misek to koszt ok. 120 zł. Piesek na cito potrzebuje również podstawowych badań oraz ewentualnego leczenia, które wyniesie nas najwięcej. 

Bez Was nie damy rady!


Kontakt w sprawie adopcji: 

tel.: 601-340-024  lub  [email protected]


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
504 zł  z 1 950 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 30

politowska - awatar
politowska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin Rozner - awatar
Marcin Rozner
5
Martyna - awatar
Martyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra Łukasiuk - awatar
Aleksandra Łukasiuk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij