Zbiórka Uratowany przed zamarznięciem - miniaturka zdjęcia

Uratowany przed zamarznięciem

Zbiórka Uratowany przed zamarznięciem - zdjęcie główne

Uratowany przed zamarznięciem

504 zł z 1 950 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 

Poznajcie Miśka, psa odebranego przez OTOZ Animals... 

Poniedziałek, chwilę po godzinie 13:00...

Do warszawskiego Inspektoratu zaczynają napływać niepokojące wieści. Urywają się telefony, skrzynka mailowa powoli napełnia się prośbami o pomoc. Pod jednym z facebook'owych postów zaczynają oznaczać nas zaniepokojeni ludzie.  Zgłoszenia dotyczą psa, który przywiązany jest do bardzo krótkiego łańcucha i ma ranną łapę. 

Nasi Inspektorzy niemalże natychmiast podejmują działania mające na celu sprawdzenie warunków, w jakich żyje pies. Okazało się, że Misiek został przygarnięty z ulicy przez starszych państwa, którzy mieli już jednego psa. Niestety ich status materialny nie pozwolił na zapewnienie psu należytej opieki. 

Nasi Inspektorzy podjęli decyzję o odebraniu psa. Obecnie przebywa on w naszym domu tymczasowym i pilnie potrzebuje Waszego wsparcia! 

Koszty leczenia, sterylizacji, szczepień oraz specjalistycznej karmy są bardzo wysokie. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową, abyśmy mogli w pełni pomóc tej małej, kudłatej kruszynce. Dziękujemy jednocześnie za Waszą czujność! 

Część zebranej kwoty zostanie przeznaczona na leczenie Miśka, natomiast pozostałe pieniążki pomogą nam szybciej i skuteczniej docierać do potrzebujących zwierzaków.

Dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę! 

Sterylizacja Miśka wyniesie nas ok. 200 zł, karma ok. 190 zł, szczepienia 100 zł, natomiast wyprawka w postaci smyczy, szelek oraz misek to koszt ok. 120 zł. Piesek na cito potrzebuje również podstawowych badań oraz ewentualnego leczenia, które wyniesie nas najwięcej. 

Bez Was nie damy rady!


Kontakt w sprawie adopcji: 

tel.: 601-340-024  lub  [email protected]


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
504 zł z 1 950 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 30

politowska - awatar
politowska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin Rozner - awatar
Marcin Rozner
5
Martyna - awatar
Martyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra Łukasiuk - awatar
Aleksandra Łukasiuk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij