Zbiórka 5 kluczy, teraz w Twoich rękach - miniaturka zdjęcia

5 kluczy, teraz w Twoich rękach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka 5 kluczy, teraz w Twoich rękach - zdjęcie główne

5 kluczy, teraz w Twoich rękach

11 561 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ks Piotr Jaworski - awatar

Ks Piotr Jaworski

Organizator zbiórki

Domy Miłosierdzia, które korzystają z modelu 5 kluczy, co roku pomagają około 2,5 tysiącom osób w odzyskaniu sensu życia, wewnętrznego pokoju i uwolnieniu od różnego rodzaju zniewoleń. Trafiają do nas osoby, dla których modlitwa uwolnienia jest ostatnią nadzieją, my zaś jesteśmy świadkami tego, jak wielkie rzeczy mogą się dzięki niej wydarzyć.

Potrzeby są ogromne – codziennie przyjmujemy kolejne zgłoszenia na modlitwę z całej Polski i zza granicy, czasem modlimy się także w weekendy. Dlatego konieczne jest przeszkolenie nowych osób, które będą mogły włączyć się w tę posługę. W tym celu chcemy stworzyć nowy Kurs 5 kluczy, który pozwoli przygotować je do odpowiedzialnego podejmowania modlitwy za innych.

Modlitwa 5 kluczy jest zawsze bezpłatna, dlatego nie mamy środków na sfinansowanie tego projektu – trzeba przetłumaczyć podręcznik i stworzyć napisy do 10 godzin nagrań, a potem wydrukować notatnik dla kursantów i opracować płyty DVD oraz inne nośniki. Dlatego prosimy Was o wsparcie w tym projekcie – pomóżcie nam pomagać! Każda złotówka się liczy.

Domy Miłosierdzia należące do Przymierza Domów Miłosierdzia w Polsce "Serce Ojca" istnieją od 2012 roku, obecnie w 29 miejscach – i wciąż powstają kolejne! Nowy Kurs 5 Kluczy ma na celu przygotowanie nowych osób do podjęcia posługi modlitwą uwolnienia. Pod opieką doświadczonych prowadzących kursanci zdobywają teoretyczną wiedzę i praktyczne przygotowanie do podjęcia posługi.

Podręcznik do Kursu 5 Kluczy obejmuje 10 rozdziałów odpowiadających cyklowi nauczań na DVD. Dzięki solidnym biblijnym podstawom i angażującym pytaniom stanowi on nieocenioną pomoc dla zespołów posługujących modlitwą uwolnienia według modelu 5 kluczy, podpowiadając, jak:

- wzrastać w osobistej relacji z Bogiem
- opierać się na Duchu Świętym podczas posługi
- wykorzystywać zasady modelu 5 kluczy do odkrywania sposobów działania nieprzyjaciela
- efektywnie poprowadzić sesję modlitwy uwolnienia
- stworzyć zespół i przygotować innych do podjęcia posługi

Modlitwa uwolnienia według modelu 5 kluczy jest przeznaczona głównie dla osób świeckich, zgodnie z wytycznymi Komisji Doktrynalnej ICCRS (Międzynarodowych Służb Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej) zatwierdzonymi przez Kongregację Doktryny Wiary. W Polsce została wprowadzona za pośrednictwem ojców Jezuitów oraz Centrum Mocni w Duchu.

5 kluczy to logicznie poukładana droga do celu. Obejmuje ona kolejne kroki:

Klucz 1. Wiara i nawrócenie. Nawrócenie polega na zmianie myślenia, która prowadzi do przemiany życia. Odwracamy się od grzechu poprzez wyrażenie żalu, przeproszenie Boga za to, czym Go zraniliśmy i czym zamykaliśmy się na Niego, oraz poddanie się Jego miłosierdziu i panowaniu w naszym życiu.

Klucz 2. Przebaczenie. Na podstawie rozmowy (która już jest modlitwą) wypowiadamy słowa przebaczenia konkretnym osobom, także sobie. Gdy przebaczamy, spadają z nas więzy goryczy i urazy.

Klucz 3. Wyrzeczenie się złych duchów. Każdy nasz grzech jest odwróceniem się od Boga i Jego miłości, a jednocześnie stanięciem po stronie nieprzyjaciela, szatana, który traktuje nasze grzechy jako zaproszenie. Wyrzeczenie się złych duchów oznacza zerwanie z nimi współpracy, odebranie im prawa do nękania nas, cofnięcie przyzwolenia na ich działanie, podszepty i zwodzenie w naszym życiu.

Klucz 4. Złamanie mocy złych duchów. Osoba posługująca staje w autorytecie Jezusa i łamie moc duchów, których się wyrzekliśmy. Każdy chrześcijanin został włączony na mocy chrztu w śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Nosimy na sobie znamię przynależności do Niego, które pozwala nam sprzeciwiać się działaniu nieprzyjaciela w Jego imię.

Klucz 5. Błogosławieństwo Ojca. Bóg pragnie mówić do naszego serca i objawiać nam, że jest naszym Ojcem. Pragnie umocnić w nas świadomość tego, jaka jest nasza tożsamość, cel i przeznaczenie. Potrzebujemy błogosławieństwa, które jest jak chleb na drogę życia – są to słowa, które dodają nam wiary i uzdalniają nas do życia w wolności, jako dzieci światłości, którymi jesteśmy.

Więcej informacji znajdziecie na naszych stronach -  https://modlitwa5kluczy.pl oraz https://dom.jezuici.pl/ 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
11 561 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ks Piotr Jaworski - awatar

Ks Piotr Jaworski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 70

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna G. - awatar
Katarzyna G.
100
Ewa Denka - awatar
Ewa Denka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jelena Pyszyńska - awatar
Jelena Pyszyńska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij