Zbiórka Sfinansowanie operacji MAMY - zdjęcie główne

Sfinansowanie operacji MAMY

2 507 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sara Sosnowska - awatar

Sara Sosnowska

Organizator zbiórki

Zwracamy się z prośbą dla naszej Mamy w zbieraniu środków na operację głębokiej stymulacji mózgu. 7 lat temu zdiagnozowano u niej pląsawice Huntingtona- nieuleczalną chorobę genetyczną. Choroba postępuje bardzo szybko i uniemożliwia Mamie normalne funkcjonowanie, jest zdana na pomoc innych w najprostszych czynnościach życiowych, ma problemy w poruszaniu się i mówieniu, zaburzenia równowagi i problemy z pamięcią. Mama 25 lat pracowała jako pielęgniarka, ale z powodu choroby od paru lat jest na rencie. 

Mama została zakwalifikowana do wykonania operacji wszczepienia stymulatora mózgu, która jest jedynym sposobem na poprawe stanu zdrowia i jakości jej życia (niestety nie jest ona refundowana przez NFZ). Dzięki tej operacji i rehabilitacji Mama ma szanse na dłuższe zachowanie sprawności. Obecnie przyjmuje leki, których zadaniem jest wyciszenie objawów choroby, jednak postępuje ona coraz szybciej.

Operacja jest jedyną szansą dla naszej Mamy na lepsze życie, niestety jest bardzo kosztowna i nie jesteśmy w stanie sami jej sfinansować. Potrzebujemy jak najszybciej zebrać niezbędne środki na operację i rehabilitację. Jest to już ostatnia chwila na wykonanie operacji. Koszt przeprowadzenia operacji głębokiej stymulacji mózgu to około 63 tysiące złotych oraz konieczna rehabilitacja . 

Mama jest podopieczną Polskiego Stowarzyszenia Choroby Huntingtona: www.huntington.pl

Za jakiś czas będziemy mieć jeszcze kosztorys operacji. 

Prosimy z całego serca o pomoc i wsparcie. 

Córki Sara i Amelia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sara Sosnowska - awatar

  Sara Sosnowska

  12.11.2017
  12.11.2017

  Jest pierwszy tysiąc! bardzo dziękuję jeszcze raz wszystkim, za każdą złotówkę!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.03.2018
  03.03.2018

  Mama, najważniejsza kobieta w życiu każdego z nas. Trzymam kciuki za to, aby cała akcja się powiodła i przywróciła uśmiech na Waszych twarzach. Pozdrawiam Was.

  • Sara Sosnowska - awatar

   Sara Sosnowska - Organizator zbiórki

   04.03.2018
   04.03.2018

   Dokładnie tak! Bardzo dziękujemy za wsparcie i dobre słowa! :)

 • Andrzej Zubkowicz - awatar

  Andrzej Zubkowicz

  26.11.2017
  26.11.2017

  Saro mocno trzymam kciuki za Ciebie i Mamę! Musi się udać!

  • Sara Sosnowska - awatar

   Sara Sosnowska - Organizator zbiórki

   26.11.2017
   26.11.2017

   Bardzo dziękuję, za wpłatę i za ciepłe słowa! Wierzę w to że się uda :)))

2 507 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sara Sosnowska - awatar

Sara Sosnowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Adzia - awatar
Adzia
20
Marta Yaris - awatar
Marta Yaris
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Sąsiedzi - awatar
Sąsiedzi
30
Nadia Dudzińska - awatar
Nadia Dudzińska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij