Zbiórka Oscar - zaniedbane szczęście. - miniaturka zdjęcia

Oscar - zaniedbane szczęście.

Zbiórka Oscar - zaniedbane szczęście. - zdjęcie główne

Oscar - zaniedbane szczęście.

700 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 
Barbara Titka - awatar

Barbara Titka

Organizator zbiórki

Oscar - zaniedbane szczęście. 

Zostałam poproszona o odnalezienie kota, który zaginął pierwszego stycznia. Po południu przeszukiwanie działek... pobliskich terenów. Cisza, widoczne na śniegu odbite łapki, ale to przecież nie świadczy o niczym... to nie music być ten, którego szukam. Po kilkugodzinych przeszukiwaniach jadę na gorącą herbatę... telefon, jest kot ze zdjęcia, ul. Ustrzycka - siedem minut i jestem. No i jestem... czeka na mnie Magda ❤, w ciągu kilku minut mamy go w samochodzie... Ale to nie ten kot, nie ten którego szukamy. 

Czy mogłyśmy go zostawić?? Kot który szedł środkiem jezdni, zaniedbany, brudny i śmierdzący. Mający na sobie wiele starych zaschniętych ran, gdzie z uszu kipi świerzb... nie. Nie mogłam go zostawić. Zapadła decyzja... ogarniamy chłopaka 😊😊 

Jeśli nie znajdzie się właściciel, kocur będzie do adopcji. Obecnie został na badaniach i oględzinach. 

Zleciłam: morfologia, biochemia, jonogram, test na białaczkę, kastracja.

Kocur obecnie przebywa w lecznicy Alfavet Przychodnia Weterynaryjna 24h Dziękuję lekarzom po raz kolejny, za serce i pomoc ❤❤ Jesteście niezastąpieni 😻😻

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Magda Magierska - awatar

    Magda Magierska

    10.01.19
    10.01.19

    Powodzenia , dużo zdrowia dla rudego i dobrych ludzi wkoło.

700 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 
Barbara Titka - awatar

Barbara Titka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Magdalena Mazur - awatar
Magdalena Mazur
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
S Tyonska - awatar
S Tyonska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
kasia - awatar
kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magda Magierska - awatar
Magda Magierska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij