Zbiórka Oscar - zaniedbane szczęście. - miniaturka zdjęcia

Oscar - zaniedbane szczęście. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Oscar - zaniedbane szczęście. - zdjęcie główne

Oscar - zaniedbane szczęście.

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Titka - awatar

Barbara Titka

Organizator zbiórki

Oscar - zaniedbane szczęście. 

Zostałam poproszona o odnalezienie kota, który zaginął pierwszego stycznia. Po południu przeszukiwanie działek... pobliskich terenów. Cisza, widoczne na śniegu odbite łapki, ale to przecież nie świadczy o niczym... to nie music być ten, którego szukam. Po kilkugodzinych przeszukiwaniach jadę na gorącą herbatę... telefon, jest kot ze zdjęcia, ul. Ustrzycka - siedem minut i jestem. No i jestem... czeka na mnie Magda ❤, w ciągu kilku minut mamy go w samochodzie... Ale to nie ten kot, nie ten którego szukamy. 

Czy mogłyśmy go zostawić?? Kot który szedł środkiem jezdni, zaniedbany, brudny i śmierdzący. Mający na sobie wiele starych zaschniętych ran, gdzie z uszu kipi świerzb... nie. Nie mogłam go zostawić. Zapadła decyzja... ogarniamy chłopaka 😊😊 

Jeśli nie znajdzie się właściciel, kocur będzie do adopcji. Obecnie został na badaniach i oględzinach. 

Zleciłam: morfologia, biochemia, jonogram, test na białaczkę, kastracja.

Kocur obecnie przebywa w lecznicy Alfavet Przychodnia Weterynaryjna 24h Dziękuję lekarzom po raz kolejny, za serce i pomoc ❤❤ Jesteście niezastąpieni 😻😻

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Magda Magierska - awatar

    Magda Magierska

    10.01.2019
    10.01.2019

    Powodzenia , dużo zdrowia dla rudego i dobrych ludzi wkoło.

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Titka - awatar

Barbara Titka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Magdalena Mazur - awatar
Magdalena Mazur
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
S Tyonska - awatar
S Tyonska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
kasia - awatar
kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magda Magierska - awatar
Magda Magierska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij