Milena Hofman - awatar

Milena Hofman

Organizator zbiórki

Witam wszystkich przyjaciół, znajomych i nieznajomych nazywam się Milena i wraz ze swoją rodziną mam do Was ogromną prośbę. Ale zacznijmy od początku. Kochani dzień 9.02 miał być dla naszej rodziny wyjątkowy ze względu na to że miał nas odwiedzić nasz brat Mariusz z którym nie widzieliśmy się już długo, niestety tydzień przed przylotem brat trafił do szpitala z dusznościami, badania wykazały się że nie jest to astma którą wcześniej podejrzewali ani żadna grypa tylko coś o wiele bardziej poważnego. Okazało się że to GUZ, ta wiadomość wstrząsnęła naszą rodziną. Po licznych badaniach okazało się że to rzadko spotykany nowotwór złośliwy płuca - Rakowiak . Lekarze w Anglii dołożyli wszelkich starań aby pomóc naszemu bratu. On w tym wszystkim starał się myśleć o rodzinie, póki mógł to pracował ale kiedy stan zdrowia nie dawał mu już możliwości na pracę jego żona starała się robić wszystko żeby mogli utrzymać mieszkanie i synka.Niestety w ostatnim czasie musiała brać sporo wolnego żeby jeżdzić z Mariuszem po lekarzach aż do Londynu z Bedford, a to też nie są małe koszty.   Po szeregu badań lekarze wyznaczyli datę operacji na 26.03.2019r, niestety już 13.03 brat trafił do szpitala z wysoką gorączką i poważna infekcją, operacja musiała być przyspieszona na co oni nie byli przygotowani, ponieważ bratowa musi pogodzić pracę z opieką nad ich niespełna 8letnim synkiem.
15 marca odbyła się operacja wycięcia całego płuca, obecnie brat dochodzi do siebie. Sama operacja  była finansowana z ubezpieczenia, jednak brat póki nie pracuje i nie zarabia nie ma na utrzymanie rodziny, obecnie czekają na jakieś wieści w sprawie benefitów, ale to może jeszcze potrwać, a za coś muszą żyć. Bratowa nawet nie miała szansy być przy nim podczas operacji i tuż po niej, ze względu na koszty dojazdu. Dlatego prosimy Was z całego serca o nawet najmniejsze wsparcie finansowe która pomoże naszemu bratu przetrwać te ciężkie chwilę.Wszelkie informacje na temat choroby możemy udostępnić zainteresowanym.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Milena Hofman - awatar

  Milena Hofman

  08.04.19
  08.04.19

  Kochani, dziękujemy Wszystkim za wsparcie i pomoc, to co udało nam się zebrać na zbiórce i dzięki wsparciu osobom które dały pieniądze w gotówce mamy wystarczająco żeby wspomóc mojego brata Mariusza. Serdecznie dziękujemy :)

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.03.19
  18.03.19

  Trzymaj się stary

 • Kasia - awatar

  Kasia

  17.03.19
  17.03.19

  Powodzenia i zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.19
  17.03.19

  Wracaj do zdrowka :*

Milena Hofman - awatar

Milena Hofman

Organizator zbiórki

Wpłaty - 22

Malwina Żuławnik - awatar
50
Malwina Żuławnik
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anita - awatar
20
Anita
Weronika - awatar
20
Weronika
Agata Jarosz - awatar
20
Agata Jarosz
Izabela - awatar
20
Izabela
Łukasz - awatar
20
Łukasz
Lech Zacharski - awatar
100
Lech Zacharski
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Malwina Radzka - awatar
20
Malwina Radzka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij