Zbiórka Na Pomoc Mariuszowi - miniaturka zdjęcia

Na Pomoc Mariuszowi

Zbiórka Na Pomoc Mariuszowi - zdjęcie główne

Na Pomoc Mariuszowi

941 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Milena Hofman - awatar

Milena Hofman

Organizator zbiórki

Witam wszystkich przyjaciół, znajomych i nieznajomych nazywam się Milena i wraz ze swoją rodziną mam do Was ogromną prośbę. Ale zacznijmy od początku. Kochani dzień 9.02 miał być dla naszej rodziny wyjątkowy ze względu na to że miał nas odwiedzić nasz brat Mariusz z którym nie widzieliśmy się już długo, niestety tydzień przed przylotem brat trafił do szpitala z dusznościami, badania wykazały się że nie jest to astma którą wcześniej podejrzewali ani żadna grypa tylko coś o wiele bardziej poważnego. Okazało się że to GUZ, ta wiadomość wstrząsnęła naszą rodziną. Po licznych badaniach okazało się że to rzadko spotykany nowotwór złośliwy płuca - Rakowiak . Lekarze w Anglii dołożyli wszelkich starań aby pomóc naszemu bratu. On w tym wszystkim starał się myśleć o rodzinie, póki mógł to pracował ale kiedy stan zdrowia nie dawał mu już możliwości na pracę jego żona starała się robić wszystko żeby mogli utrzymać mieszkanie i synka.Niestety w ostatnim czasie musiała brać sporo wolnego żeby jeżdzić z Mariuszem po lekarzach aż do Londynu z Bedford, a to też nie są małe koszty.   Po szeregu badań lekarze wyznaczyli datę operacji na 26.03.2019r, niestety już 13.03 brat trafił do szpitala z wysoką gorączką i poważna infekcją, operacja musiała być przyspieszona na co oni nie byli przygotowani, ponieważ bratowa musi pogodzić pracę z opieką nad ich niespełna 8letnim synkiem.
15 marca odbyła się operacja wycięcia całego płuca, obecnie brat dochodzi do siebie. Sama operacja  była finansowana z ubezpieczenia, jednak brat póki nie pracuje i nie zarabia nie ma na utrzymanie rodziny, obecnie czekają na jakieś wieści w sprawie benefitów, ale to może jeszcze potrwać, a za coś muszą żyć. Bratowa nawet nie miała szansy być przy nim podczas operacji i tuż po niej, ze względu na koszty dojazdu. Dlatego prosimy Was z całego serca o nawet najmniejsze wsparcie finansowe która pomoże naszemu bratu przetrwać te ciężkie chwilę.Wszelkie informacje na temat choroby możemy udostępnić zainteresowanym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Milena Hofman - awatar

  Milena Hofman

  08.04.19
  08.04.19

  Kochani, dziękujemy Wszystkim za wsparcie i pomoc, to co udało nam się zebrać na zbiórce i dzięki wsparciu osobom które dały pieniądze w gotówce mamy wystarczająco żeby wspomóc mojego brata Mariusza. Serdecznie dziękujemy :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.03.19
  18.03.19

  Trzymaj się stary

 • Kasia - awatar

  Kasia

  17.03.19
  17.03.19

  Powodzenia i zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.19
  17.03.19

  Wracaj do zdrowka :*

941 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Milena Hofman - awatar

Milena Hofman

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Malwina Żuławnik - awatar
Malwina Żuławnik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anita - awatar
Anita
20
Weronika - awatar
Weronika
20
Agata Jarosz - awatar
Agata Jarosz
20
Izabela - awatar
Izabela
20
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Lech Zacharski - awatar
Lech Zacharski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Malwina Radzka - awatar
Malwina Radzka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij