Zbiórka Na Pomoc Mariuszowi - zdjęcie główne

Na Pomoc Mariuszowi

1 041 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Milena Hofman - awatar

Milena Hofman

Organizator zbiórki

Witam wszystkich przyjaciół, znajomych i nieznajomych nazywam się Milena i wraz ze swoją rodziną mam do Was ogromną prośbę. Ale zacznijmy od początku. Kochani dzień 9.02 miał być dla naszej rodziny wyjątkowy ze względu na to że miał nas odwiedzić nasz brat Mariusz z którym nie widzieliśmy się już długo, niestety tydzień przed przylotem brat trafił do szpitala z dusznościami, badania wykazały się że nie jest to astma którą wcześniej podejrzewali ani żadna grypa tylko coś o wiele bardziej poważnego. Okazało się że to GUZ, ta wiadomość wstrząsnęła naszą rodziną. Po licznych badaniach okazało się że to rzadko spotykany nowotwór złośliwy płuca - Rakowiak . Lekarze w Anglii dołożyli wszelkich starań aby pomóc naszemu bratu. On w tym wszystkim starał się myśleć o rodzinie, póki mógł to pracował ale kiedy stan zdrowia nie dawał mu już możliwości na pracę jego żona starała się robić wszystko żeby mogli utrzymać mieszkanie i synka.Niestety w ostatnim czasie musiała brać sporo wolnego żeby jeżdzić z Mariuszem po lekarzach aż do Londynu z Bedford, a to też nie są małe koszty.   Po szeregu badań lekarze wyznaczyli datę operacji na 26.03.2019r, niestety już 13.03 brat trafił do szpitala z wysoką gorączką i poważna infekcją, operacja musiała być przyspieszona na co oni nie byli przygotowani, ponieważ bratowa musi pogodzić pracę z opieką nad ich niespełna 8letnim synkiem.
15 marca odbyła się operacja wycięcia całego płuca, obecnie brat dochodzi do siebie. Sama operacja  była finansowana z ubezpieczenia, jednak brat póki nie pracuje i nie zarabia nie ma na utrzymanie rodziny, obecnie czekają na jakieś wieści w sprawie benefitów, ale to może jeszcze potrwać, a za coś muszą żyć. Bratowa nawet nie miała szansy być przy nim podczas operacji i tuż po niej, ze względu na koszty dojazdu. Dlatego prosimy Was z całego serca o nawet najmniejsze wsparcie finansowe która pomoże naszemu bratu przetrwać te ciężkie chwilę.Wszelkie informacje na temat choroby możemy udostępnić zainteresowanym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Milena Hofman - awatar

  Milena Hofman

  08.04.2019
  08.04.2019

  Kochani, dziękujemy Wszystkim za wsparcie i pomoc, to co udało nam się zebrać na zbiórce i dzięki wsparciu osobom które dały pieniądze w gotówce mamy wystarczająco żeby wspomóc mojego brata Mariusza. Serdecznie dziękujemy :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.03.2019
  18.03.2019

  Trzymaj się stary

 • Kasia - awatar

  Kasia

  17.03.2019
  17.03.2019

  Powodzenia i zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2019
  17.03.2019

  Wracaj do zdrowka :*

1 041 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Milena Hofman - awatar

Milena Hofman

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Michał - awatar
Michał
100
Malwina Żuławnik - awatar
Malwina Żuławnik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anita - awatar
Anita
20
Weronika - awatar
Weronika
20
Agata Jarosz - awatar
Agata Jarosz
20
Izabela - awatar
Izabela
20
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Lech Zacharski - awatar
Lech Zacharski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij