Zbiórka Ocieplane budy dla psow - zdjęcie główne

Ocieplane budy dla psow

630 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Malgosia Karpowicz-Dukat - awatar

Malgosia Karpowicz-Dukat

Organizator zbiórki

Poszukujemy dwóch małych/średnich ocieplanych bud dla tych psów z interwencji. Malgosia Karpowicz-Dukat jeździ i te psy dokarmia. Poprawienie im warunków zapobiegnie odbiorowi administracyjnemu i skazaniu na schronisko w BOLESŁAWIU. 

Dwa małe psy, których starsi, blisko 90 letni chorzy ludzie nie są w stanie poprawić warunków, muszą być stamtąd zabrane. Odbiór administracyjny oznaczałby bilet do SCHRONISKA W BOLESŁAWIU, gdzie ostatnio jedna suka odebrana przez nas interwencyjnie padła po kilku dniach a drugą wyciągnęliśmy okaleczoną w gorszym stanie niż ją zabrali do tego schroniska.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • elakot - awatar

    elakot

    27.12.2017
    27.12.2017

    Muniu, szacun za Twoje działania !

630 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Malgosia Karpowicz-Dukat - awatar

Malgosia Karpowicz-Dukat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Jessica Bigus - awatar
Jessica Bigus
10
Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
34
Beata Burda - awatar
Beata Burda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Palczyński - awatar
Michał Palczyński
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Angie - awatar
Angie
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij