Zbiórka Shila zbiera na rezonans - zdjęcie główne

Shila zbiera na rezonans

430 zł  z 950 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Rumianowski - awatar

Paulina Rumianowski

Organizator zbiórki

Shila to 3 letnia suczka, która trafiła do schroniska w Krakowie na początku marca, tkwiła w nim do początku maja, po czym została adoptowana, niestety sprawiała problemy co poskutkowało telefonem do mnie- "masz miejsce na tymczasa, bo inaczej suka trafi do schroniska?"  

No i tak się zaczęło, Shila trafiła do mojej mamy z jednym jedynym info o jej stanie zdrowia- ma niedoczynność tarczycy, na którą zaczęła być leczona w schronisku dopiero w połowie kwietnia :/ No ale to nic, stwierdziliśmy że jej problemy mogą być spowodowane niedostatecznym działaniem leków, niestety jej stan się nie poprawia, mała jak zaczyna być bardziej aktywna zaczyna strasznie tracić równowagę, potrafi spaść ze schodów, na spacerach przy bieganiu przewrócić się, przez co w końcu zrobi sobie poważną krzywdę... dodatkowo po wizycie u naszego cudownego weta zostało stwierdzone, iż Shila musiała mieć kiedyś jakiś uraz, wylew lub coś w tym stylu, ma bardzo niesymetryczną jedną stronę kufy i niedowidzi na jedno oko(czekają nas badania okulistyczne).

W związku z dużymi problemami z równowagą czeka nas rezonans magnetyczny, jedyne badanie które może postawić nam doagnozę, wizytę mamy umówioną we Wrocławiu 20.07, lecz niestety nie podołamy takim kosztom, cena wizyty, badań okołozabiegowych i samego rezonansu to ok 800-900zł i właśnie po to zostało utworzone to wydarzenie, bardzo proszę o pomoc, każdy grosz się liczy w tej sytuacji :(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
430 zł  z 950 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Rumianowski - awatar

Paulina Rumianowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika - awatar
Dominika
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Haptaś - awatar
Magdalena Haptaś
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iza Jachowska - awatar
Iza Jachowska
40
Ewa Pogoda - awatar
Ewa Pogoda
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij