Zbiórka Każdy krok to ból :( - miniaturka zdjęcia

Każdy krok to ból :(

Zbiórka Każdy krok to ból :( - zdjęcie główne

Każdy krok to ból :(

75 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 

On się nie skarży..Nie piszczy, nie rozpacza, nie mówi, że coś go boli. On pogodził się już ze swoim losem i tym, że chodzenie jest torturą. Przyzwyczaił się do zgiętej w potwornym bólu łapki, która utrudnia poruszanie się. On jest kotem a koty nie płaczą - zwłaszcza te niczyje. 

Nasz nowy podopieczny pewnie przestał już czekać na pomoc. Uraz, w wyniku którego doszło do uszkodzenia nerwu promieniowego, nie jest niczym świeżym. Wyobrażacie sobie jaki to ból? Wiecie jak ciężko wykonać każdy kolejny krok, po odkryciu jak bardzo zaboli? On wie.. Koteł jest wycieńczony, ma już zaniki mięśniowe :( Zdobywanie pokarmu wymaga wysiłku, gdy żyje się na ulicy.

Na szczęście kocurek napotkał na swojej drodze kogoś, kto nie przeszedł obojętnie koło jego cierpienia <3 I tak trafił pod naszą opiekę.

Kot wymaga jak najszybszej amputacji uszkodzonej kończyny, której już nie da się uratować. Konieczna jest też kastracja i rekonwalescencja. Potem będzie już tylko lepiej <3

Kochani, pomóżcie nam uzbierać konieczne środki. Sam zabieg kosztuje około 500 zł, dochodzi kastracja i koszta przebywania w klinice weterynaryjnej oraz dosyć długi okres rekonwalescencji w domu tymczasowym.

Zwierzaki nie dysponują gotówką a i my mamy tylko to,co dostaniemy od Was. Dajmy mu na te święta nowe, pozbawione bólu życie :) Pomożecie? Każda złotówka zbliża nas do momentu operacji <3 

  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
75 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 4

Anna Obidowska - awatar
Anna Obidowska
10
Bezi - awatar
Bezi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij