Zbiórka Każdy krok to ból :( - zdjęcie główne

Każdy krok to ból :(

75 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

On się nie skarży..Nie piszczy, nie rozpacza, nie mówi, że coś go boli. On pogodził się już ze swoim losem i tym, że chodzenie jest torturą. Przyzwyczaił się do zgiętej w potwornym bólu łapki, która utrudnia poruszanie się. On jest kotem a koty nie płaczą - zwłaszcza te niczyje. 

Nasz nowy podopieczny pewnie przestał już czekać na pomoc. Uraz, w wyniku którego doszło do uszkodzenia nerwu promieniowego, nie jest niczym świeżym. Wyobrażacie sobie jaki to ból? Wiecie jak ciężko wykonać każdy kolejny krok, po odkryciu jak bardzo zaboli? On wie.. Koteł jest wycieńczony, ma już zaniki mięśniowe :( Zdobywanie pokarmu wymaga wysiłku, gdy żyje się na ulicy.

Na szczęście kocurek napotkał na swojej drodze kogoś, kto nie przeszedł obojętnie koło jego cierpienia <3 I tak trafił pod naszą opiekę.

Kot wymaga jak najszybszej amputacji uszkodzonej kończyny, której już nie da się uratować. Konieczna jest też kastracja i rekonwalescencja. Potem będzie już tylko lepiej <3

Kochani, pomóżcie nam uzbierać konieczne środki. Sam zabieg kosztuje około 500 zł, dochodzi kastracja i koszta przebywania w klinice weterynaryjnej oraz dosyć długi okres rekonwalescencji w domu tymczasowym.

Zwierzaki nie dysponują gotówką a i my mamy tylko to,co dostaniemy od Was. Dajmy mu na te święta nowe, pozbawione bólu życie :) Pomożecie? Każda złotówka zbliża nas do momentu operacji <3 

  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
75 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Anna Obidowska - awatar
Anna Obidowska
10
Bezi - awatar
Bezi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij