
Jestem samotną matką która wychowuje niepełnosprawnego syna.Zbieram na zakup dla siebie okularów których koszt znacznie przekracza moje miesięczne dochody oraz na zakup leków dla siebie .Obecnie nie pracuje,szukam pracy od 5-ciu miesięcy ale niestety jeszcze nie znalazłam.W mojej sytuacji jest bardzo trudno znaleźć prace gdy wychowuję syna z ADHD ponieważ nie każdy chce się zaopiekować takim dzieckiem gdy ja byłabym w pracy.A obecne okulary które nosze są za słabe i troche zniszczone oprawki.Obecnie nie jestem w stanie odczytać nawet programu telewizyjnego tylko syn mi odczytuje tak słabo widzę w obecnych okularach.Dlatego pomoc jest mi bardzo potrzebna i nieoceniona aby funkcjonować normalnie i bez pomocy syna.Bardzo ale to bardzo będę wdzięcza bo naprawde nie stać mnie aby kupić z własnych dochodów
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!