
Witam napiszę krótko. „Bez względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną krew jest potrzebna każdego dnia. Jeżeli jesteś zdrowy, nie przechodzisz obecnie żadnej infekcji i w ciągu ostatnich 14 dni nie przebywałeś za granicą, przyjdź, oddaj krew i uratuj komuś życie” – apeluje RCKiK w Lublinie. Dlatego postanowiłem założyć zbiórkę na wodę i napoje dla pracowników. Oni teraz w tej trudnej sytuacji też dużo ryzykują a jak wiadomo krew jest bardzo potrzebna. Jest darem życia cenniejszym od złota. Dlatego by pokazać im wsparcie proszę nawet o symboliczną złotówkę. Pozdrawiam i dziękuję z całego serca zastępca przewodniczącej rady dzielnicy Felin Sebastian Gorgol.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!