
Mam 40 lat i już co dobre za mną, lekko popłynąłem narobiłem długów mam problem ze spłatą.
Nie liczę na wiele ale może ktoś pomoże.
Liczę się z negatywnym odbiorem biorę wszystko na klatę.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!