Zbiórka Festiwal artystyczny w Łodzi - miniaturka zdjęcia

Festiwal artystyczny w Łodzi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Festiwal artystyczny w Łodzi - zdjęcie główne

Festiwal artystyczny w Łodzi

480 zł  z 170 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Festiwal PIŁA - awatar

Festiwal PIŁA

Organizator zbiórki

Cześć!

Jestem Janek i razem z moimi przyjaciółmi z trzeciego liceum w Łodzi stwierdziliśmy, że chcielibyśmy urozmaicić kulturalną mapę naszego miasta. Planujemy zorganizować 8 czerwca 2024 roku w klubokawiarni Pin Up American festiwal artystyczny o nazwie PIŁA, w skład którego wejdą koncerty młodych zespołów i muzyków, wystawa sztuki oraz wręczenie nagród za wyróżnienia w organizowanym przez nas konkurs literacki. Zminimalizowaliśmy kwotę potrzebną na organizację eventu poprzez różne współprace i kreatywne rozwiązania. Ostatecznie potrzebujemy jedynie 170 zł. Wydamy je na:

- pieczątki dla oznaczenia gości

- naklejki dla oznaczenia pracowników 

- wydruk plakatów

- materiały techniczne, takie jak taśma do oznaczenia sprzętu artystów, markery 

Dzięki Waszej pomocy możemy razem stworzyć przestrzeń z możliwością promocji dla każdego młodego twórcy, którym przecież tak trudno dojść do głosu w tym mieście. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wsparcie. Spróbujmy razem dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju naszej Łódzkiej młodzieży ♥️♥️♥️


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.05.2024
    22.05.2024

    Powodzenia!!!

480 zł  z 170 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Festiwal PIŁA - awatar

Festiwal PIŁA

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Hania - awatar
Hania
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Największy fan Morgana - awatar
Największy fan Morgana
10
DV POLSKA - awatar
DV POLSKA
50
Kałużkowo - awatar
Kałużkowo
100
Julia - awatar
Julia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij