Zbiórka Odkryj ze mną radość dzielenia - miniaturka zdjęcia

Odkryj ze mną radość dzielenia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odkryj ze mną radość dzielenia - zdjęcie główne

Odkryj ze mną radość dzielenia

50 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Pacuła-Woźniak - awatar

Justyna Pacuła-Woźniak

Organizator zbiórki

Pracuję w samorządzie. W swoim zakresie mam nadzór nad świetlicami wiejskimi, które w naszej Gminie są centrum kultury, rozrywki, miejscem integracji i spotkań różnych osób w różnym wieku w poszczególnych Sołectwach, gdzie tego typu placówki funkcjonują. Samorząd finansuje pracowników w działających całorocznie 22 placówkach oraz 2 sezonowych oraz ponosi koszty związane z ich utrzymaniem. Na szczeblu tych świetlic Sołectwa organizują dla swoich mieszkańców imprezy okolicznościowe. Właśnie podczas tych imprez brak jest ogólnodostępnych atrakcji dla dzieci. W większości albo trzeba wykupić usługę, aby urozmaicić te imprezy, albo sprowadza się osobę, która zapewni usługę za odpłatnością dla mieszkańców. Dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do świetlic organizujemy rajdy rowerowe z ogniskiem, bale karnawałowe, mikołajki, dzień dziecka, czy pikniki. Dlatego też chciałabym zakupić urządzenie gastronomiczne wyposażone w dużą maszynę do popcornu i produkcji waty cukrowej zadaszone przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Tego typu urządzenie gastronomiczne umożliwiłoby uniknąć kosztów związanych z obsługą imprez, a pozwoliłoby aby zakupić wkład do tych urządzeń tj. kukurydzę czy cukier i patyczki do produkcji i rozdawać wszystkim dzieciom nieodpłatnie podczas tego typu imprez. Zamiast płacić za usługę można spokojnie zakupić artykuły spożywcze do produkcji. Jeżeli udałoby się wynegocjować korzystną cenę to zakupić może uda się również wytwornicę do baniek mydlanych czy chustę animacyjną. Sprzęt zakupiony podniósł by atrakcyjność imprez organizowanych przez świetlice i w świetlicach.

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat… czyjś świat… Uśmiech na twarzy dziecka, że może z kimś się podzielić swoim problemem, osoba niepełnosprawna, która może wyjść z domu, bo ktoś zechciał jej towarzyszyć, człowiek bezdomny, który otrzymał ciepłą zupę w zimie… Wokół nas jest wiele osób, które potrzebują wsparcia – odkryjmy w sobie radość dzielenia się… Bo to naprawdę ogromna wartość!

Warte uwagi i zastanowienia słowa powiedziała żona Georga H.W. Busha, Barbara Bush: „Posiadanie wielkiego serca nie ma nic wspólnego z wartością twojego konta bankowego. Każdy ma coś, co może dać innym".

Pomagając bezinteresownie, sprawiasz też, że świat, w którym żyjemy, staje się bardziej ludzki, przyjazny. Nie jest bezdusznym miejscem, gdzie rządzi tylko pieniądz. Nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszy świat.

Pomóż nam krok po kroku zorganizować udaną zabawę dla dzieci i młodzieży podopiecznych świetlic wiejskich z Gminy Darłowo. Tylko dzięki Państwa zaangażowaniu może nam się udać osiągnąć cel i sprawić uśmiech na twarzy nie jednego dziecka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Justyna Pacuła-Woźniak - awatar

    Justyna Pacuła-Woźniak

    06.05.2017
    06.05.2017

    Serdecznie dziękuję za wsparcie pomysłu pierwszym darczyńcom. Macie ogromne serce, którym umiecie się dzielić. Gratuluję :)

50 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Pacuła-Woźniak - awatar

Justyna Pacuła-Woźniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij