Zbiórka Odkryj ze mną radość dzielenia - miniaturka zdjęcia

Odkryj ze mną radość dzielenia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odkryj ze mną radość dzielenia - zdjęcie główne

Odkryj ze mną radość dzielenia

50 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Pacuła-Woźniak - awatar

Justyna Pacuła-Woźniak

Organizator zbiórki

Pracuję w samorządzie. W swoim zakresie mam nadzór nad świetlicami wiejskimi, które w naszej Gminie są centrum kultury, rozrywki, miejscem integracji i spotkań różnych osób w różnym wieku w poszczególnych Sołectwach, gdzie tego typu placówki funkcjonują. Samorząd finansuje pracowników w działających całorocznie 22 placówkach oraz 2 sezonowych oraz ponosi koszty związane z ich utrzymaniem. Na szczeblu tych świetlic Sołectwa organizują dla swoich mieszkańców imprezy okolicznościowe. Właśnie podczas tych imprez brak jest ogólnodostępnych atrakcji dla dzieci. W większości albo trzeba wykupić usługę, aby urozmaicić te imprezy, albo sprowadza się osobę, która zapewni usługę za odpłatnością dla mieszkańców. Dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do świetlic organizujemy rajdy rowerowe z ogniskiem, bale karnawałowe, mikołajki, dzień dziecka, czy pikniki. Dlatego też chciałabym zakupić urządzenie gastronomiczne wyposażone w dużą maszynę do popcornu i produkcji waty cukrowej zadaszone przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Tego typu urządzenie gastronomiczne umożliwiłoby uniknąć kosztów związanych z obsługą imprez, a pozwoliłoby aby zakupić wkład do tych urządzeń tj. kukurydzę czy cukier i patyczki do produkcji i rozdawać wszystkim dzieciom nieodpłatnie podczas tego typu imprez. Zamiast płacić za usługę można spokojnie zakupić artykuły spożywcze do produkcji. Jeżeli udałoby się wynegocjować korzystną cenę to zakupić może uda się również wytwornicę do baniek mydlanych czy chustę animacyjną. Sprzęt zakupiony podniósł by atrakcyjność imprez organizowanych przez świetlice i w świetlicach.

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat… czyjś świat… Uśmiech na twarzy dziecka, że może z kimś się podzielić swoim problemem, osoba niepełnosprawna, która może wyjść z domu, bo ktoś zechciał jej towarzyszyć, człowiek bezdomny, który otrzymał ciepłą zupę w zimie… Wokół nas jest wiele osób, które potrzebują wsparcia – odkryjmy w sobie radość dzielenia się… Bo to naprawdę ogromna wartość!

Warte uwagi i zastanowienia słowa powiedziała żona Georga H.W. Busha, Barbara Bush: „Posiadanie wielkiego serca nie ma nic wspólnego z wartością twojego konta bankowego. Każdy ma coś, co może dać innym".

Pomagając bezinteresownie, sprawiasz też, że świat, w którym żyjemy, staje się bardziej ludzki, przyjazny. Nie jest bezdusznym miejscem, gdzie rządzi tylko pieniądz. Nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszy świat.

Pomóż nam krok po kroku zorganizować udaną zabawę dla dzieci i młodzieży podopiecznych świetlic wiejskich z Gminy Darłowo. Tylko dzięki Państwa zaangażowaniu może nam się udać osiągnąć cel i sprawić uśmiech na twarzy nie jednego dziecka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Justyna Pacuła-Woźniak - awatar

    Justyna Pacuła-Woźniak

    06.05.2017
    06.05.2017

    Serdecznie dziękuję za wsparcie pomysłu pierwszym darczyńcom. Macie ogromne serce, którym umiecie się dzielić. Gratuluję :)

50 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Pacuła-Woźniak - awatar

Justyna Pacuła-Woźniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij