Zbiórka Odkryj ze mną radość dzielenia - miniaturka zdjęcia

Odkryj ze mną radość dzielenia

Justyna Pacuła-Woźniak - awatar

Justyna Pacuła-Woźniak

Organizator zbiórki

Pracuję w samorządzie. W swoim zakresie mam nadzór nad świetlicami wiejskimi, które w naszej Gminie są centrum kultury, rozrywki, miejscem integracji i spotkań różnych osób w różnym wieku w poszczególnych Sołectwach, gdzie tego typu placówki funkcjonują. Samorząd finansuje pracowników w działających całorocznie 22 placówkach oraz 2 sezonowych oraz ponosi koszty związane z ich utrzymaniem. Na szczeblu tych świetlic Sołectwa organizują dla swoich mieszkańców imprezy okolicznościowe. Właśnie podczas tych imprez brak jest ogólnodostępnych atrakcji dla dzieci. W większości albo trzeba wykupić usługę, aby urozmaicić te imprezy, albo sprowadza się osobę, która zapewni usługę za odpłatnością dla mieszkańców. Dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do świetlic organizujemy rajdy rowerowe z ogniskiem, bale karnawałowe, mikołajki, dzień dziecka, czy pikniki. Dlatego też chciałabym zakupić urządzenie gastronomiczne wyposażone w dużą maszynę do popcornu i produkcji waty cukrowej zadaszone przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Tego typu urządzenie gastronomiczne umożliwiłoby uniknąć kosztów związanych z obsługą imprez, a pozwoliłoby aby zakupić wkład do tych urządzeń tj. kukurydzę czy cukier i patyczki do produkcji i rozdawać wszystkim dzieciom nieodpłatnie podczas tego typu imprez. Zamiast płacić za usługę można spokojnie zakupić artykuły spożywcze do produkcji. Jeżeli udałoby się wynegocjować korzystną cenę to zakupić może uda się również wytwornicę do baniek mydlanych czy chustę animacyjną. Sprzęt zakupiony podniósł by atrakcyjność imprez organizowanych przez świetlice i w świetlicach.

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat… czyjś świat… Uśmiech na twarzy dziecka, że może z kimś się podzielić swoim problemem, osoba niepełnosprawna, która może wyjść z domu, bo ktoś zechciał jej towarzyszyć, człowiek bezdomny, który otrzymał ciepłą zupę w zimie… Wokół nas jest wiele osób, które potrzebują wsparcia – odkryjmy w sobie radość dzielenia się… Bo to naprawdę ogromna wartość!

Warte uwagi i zastanowienia słowa powiedziała żona Georga H.W. Busha, Barbara Bush: „Posiadanie wielkiego serca nie ma nic wspólnego z wartością twojego konta bankowego. Każdy ma coś, co może dać innym".

Pomagając bezinteresownie, sprawiasz też, że świat, w którym żyjemy, staje się bardziej ludzki, przyjazny. Nie jest bezdusznym miejscem, gdzie rządzi tylko pieniądz. Nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszy świat.

Pomóż nam krok po kroku zorganizować udaną zabawę dla dzieci i młodzieży podopiecznych świetlic wiejskich z Gminy Darłowo. Tylko dzięki Państwa zaangażowaniu może nam się udać osiągnąć cel i sprawić uśmiech na twarzy nie jednego dziecka.


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

  • Justyna Pacuła-Woźniak - awatar

    Justyna Pacuła-Woźniak

    06.05.17
    06.05.17

    Serdecznie dziękuję za wsparcie pomysłu pierwszym darczyńcom. Macie ogromne serce, którym umiecie się dzielić. Gratuluję :)

Justyna Pacuła-Woźniak - awatar

Justyna Pacuła-Woźniak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij