Zbiórka Uratowane kociaki. - zdjęcie główne

Uratowane kociaki.

788 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Wetta - awatar

Emilia Wetta

Organizator zbiórki

Nazywam się Emilia Wetta.  Od kilku lat zajmuję się ratowaniem i adopcjami zwierząt w potrzebie. W moim mieszkaniu jest 12 kotów i pies. 3 maluchy czekają na adopcję, które stoją a kociaki generują koszty. 9 kotów to w większości koty nie adoptowalne z fiv, bez oka, z mętnym okiem, z problemami żołądkowymi,  posikujące. Niedawno z ulicy zgarnęłam 2 maluchy, jeden w stanie zagrożenia życia(koci katar aż ropnie na nosku były), z setkami pcheł i wszołów(domyślacie się ile trwało i kosztowało pozbycie się tego ze zwierząt, łóżek itp.). Chwilę wcześniej inny Maluch słabł, nie jadł, przelewał się przez ręce,  kilka wizyt, kroplówki, leki, diagnostyka i leczenie to był koszt 850zł. Te 3 akcje to tylko ostani miesiąc. Tyle zwierząt generuje duże koszty utrzymania, a ja obecnie nie pracuję, mimo tego koty są zadbane, leczone, kochane, biegają po całym mieszkaniu. Osoby, które mnie znają wiedzą ile poświęcam dla zwierzaków. Dużym wsparciem dla  nas byłaby karma i żwirek(podam nazwy). Dla uwiarygodnienia zapraszam na priv i na swój profil. Bardzo prosimy o pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Beata Król - awatar

    Beata Król

    23.09.2018
    23.09.2018

    Proszę o wsparcie dla podopiecznych Emilki

788 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Wetta - awatar

Emilia Wetta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Roxanne Ravalli - awatar
Roxanne Ravalli
50
Tatiana Duklas - awatar
Tatiana Duklas
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Król - awatar
Beata Król
100
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Ulka - awatar
Ulka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marta - awatar
Marta
10
Eci Peci - awatar
Eci Peci
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij