Zbiórka Uratowane kociaki. - miniaturka zdjęcia

Uratowane kociaki.

Zbiórka Uratowane kociaki. - zdjęcie główne

Uratowane kociaki.

788 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Wetta - awatar

Emilia Wetta

Organizator zbiórki

Nazywam się Emilia Wetta.  Od kilku lat zajmuję się ratowaniem i adopcjami zwierząt w potrzebie. W moim mieszkaniu jest 12 kotów i pies. 3 maluchy czekają na adopcję, które stoją a kociaki generują koszty. 9 kotów to w większości koty nie adoptowalne z fiv, bez oka, z mętnym okiem, z problemami żołądkowymi,  posikujące. Niedawno z ulicy zgarnęłam 2 maluchy, jeden w stanie zagrożenia życia(koci katar aż ropnie na nosku były), z setkami pcheł i wszołów(domyślacie się ile trwało i kosztowało pozbycie się tego ze zwierząt, łóżek itp.). Chwilę wcześniej inny Maluch słabł, nie jadł, przelewał się przez ręce,  kilka wizyt, kroplówki, leki, diagnostyka i leczenie to był koszt 850zł. Te 3 akcje to tylko ostani miesiąc. Tyle zwierząt generuje duże koszty utrzymania, a ja obecnie nie pracuję, mimo tego koty są zadbane, leczone, kochane, biegają po całym mieszkaniu. Osoby, które mnie znają wiedzą ile poświęcam dla zwierzaków. Dużym wsparciem dla  nas byłaby karma i żwirek(podam nazwy). Dla uwiarygodnienia zapraszam na priv i na swój profil. Bardzo prosimy o pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Beata Król - awatar

    Beata Król

    23.09.18
    23.09.18

    Proszę o wsparcie dla podopiecznych Emilki

788 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Wetta - awatar

Emilia Wetta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Roxanne Ravalli - awatar
Roxanne Ravalli
50
Tatiana Duklas - awatar
Tatiana Duklas
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Król - awatar
Beata Król
100
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Ulka - awatar
Ulka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marta - awatar
Marta
10
Eci Peci - awatar
Eci Peci
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij