W Opolu mamy kilka miejsc, gdzie kastrujemy i dokarmiamy koty bezdomne. Niestety prognozy przewidują w kolejnych dniach mróz nawet -20 stopni, taka temperatura może okazać się zabójcza dla kotów bezdomnych. Chcielibyśmy zabezpieczyć w cieple, styropianowe budy koty bezdomne. Potrzebujemy na cito: 2 duże budy dla 8 kotów. Jedna buda dla 2 kotów. Jedna buda dla jednej kotki.
Kotki bytują między innymi w starym, nieocieplanym magazynie:Musimy zebrać pieniądze jak najszybciej, by móc już od wtorku postawić budki. Z tego miejsca zabraliśmy już do domu ponad 15 kotów i część z nich już znalazła nowe domy.
Przed nadchodzącymi siarczystymi mrozami nie jesteśmy w stanie zabrać ponad 10 kotków do domu z powodu braku miejsca. Możemy na ten moment pomóc przetrwać im zimno i zabezpieczyć w cieple budy.
Razem możemy zrobić coś dobrego! Razem możemy je uratować przed mrozami 😭
Prosimy nawet o symboliczne wpłaty, jeśli będzie ich dużo uda się pomóc bezdomniakom <3
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!