Rafał Rafalski Decorr - awatar

Rafał Rafalski Decorr

Organizator zbiórki

Nazywam się Dorota, jestem siostrą Rafała Rafalskiego, który w 2010 roku, jako 34 mężczyzna  przeszedł operację ewakuacji krwiaka w mózgu , taką operację przeszedł dwukrotnie, początkowo, lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Jednak dzięki naszemu uporowi, mojemu i naszej mamy, postawiłyśmy go na nogi.  Niestety ogromne spustoszenie jakie wywołała operacja ratująca mu życie, spowodowała, ze Rafał nie mówi, bardzo słabo chodzi, ma problemy ze wzrokiem, Nigdy nie mieliśmy godziny rehabilitacji refundowanej przez NFZ, codziennie za rehabilitacje płacimy, płacimy tez za logopedę, wizytę neurologów, dentystów itp. Sprzedałyśmy wszystko co miałyśmy, nie prosiłyśmy nikogo o pieniądze, ale sytuacja staje się powoli krytyczna, brakuje nam dosłownie na wszystko, a rehabilitacje musi przechodzić codziennie, gdyż wierzymy, nie tylko my , ze jeszcze pójdziemy na spacer...

W tej chwili jestem opiekunem prawnym Rafała, mam na utrzymaniu też 17 letniego syna, utrzymujemy się z renty Rafała, emerytury mamy i alimentów, Rafał potrzebuje opieki 24 na godzinę z tego tytułu musiałam zrezygnować z  pracy, gdyż mama jest osobą starszą, sama nie daje rady.

Rehabilitacja Rafała kosztuje 1700 zł miesięcznie, do tego dochodzą inne koszty utrzymania, środków pomocniczych a pieniędzy mało. 

Bardzo prosimy Państwa chociaż o złotówkę, która pomoże nam w codziennej walce o życie Rafała

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Rafał Rafalski Decorr - awatar

Rafał Rafalski Decorr

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Rafał Rafalski Decorr - awatar
5
Rafał Rafalski Decorr

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij