Zbiórka Pomoc w opłatach prawnych - zdjęcie główne

Pomoc w opłatach prawnych

4 351 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Skowron - awatar

Joanna Skowron

Organizator zbiórki

Nawet  nie wiem jak zacząć …. . Rodzino, przyjaciele, znajomi ludzie o dobrym sercu ... Zwracam się do Was  bo sprawa jest wyjątkowa. Większość osób wie że prowadzę grupę  dla samych kobiet i moje porady zaangażowanie poświęcanie czasu rozpisywanie treningów są darmowe - kiedyś ktoś powiedział że poczucie własnej wartości to najpiękniejsze co można osiągnąć bo wtedy ciężko podciąć skrzydła ! A głowa zmobilizowana do pracy pozwala osiągać cele i marzenia !  

I to poczucie wartości mam nadzieję że swoim wkładem  starałam i staram się pchnąć w niejedną z moich grupowiczek, ale także w ludzi których spotykam na codzień a mierzą się z jakimiś problemami - swojego wyglądu. 

Z tą sytuacją - o której napiszę myślę że mierze się od wielu lat -  ale dopiero podłość i przekroczenie pewnych granic otworzylo mi oczy tylko dlatego że MÓJ SYN jest dla mnie najważniejszy ! 

Niestety po tylu latach bez pomocy prawnej już nie dam rady.  

Kobieta która mnie urodziła - moja własna Mama postanowiła  rozdzielić  mnie wraz z moim synem  / do tej pory manipulowała opinią na mój temat całe moje życie - nie chce pisać o niej źle - bo nie to jest przedmiotem tego opisu - ja już dorosłam żeby pozbyć się jej ze swojego życia - żeby toksyczna osobę usunąć - żeby wyleczyć się z tego co mi zafundowała psychicznie - żeby stawić czoła jej pomówieniom oraz  historiom jakie opowiada . Żeby stanąć twarzą w twarz z tym że są kobiety które  własnych dzieci nie nawidzą i móc się z tym pogodzić -  chociaż ona zawsze gotowa do pomocy obcym  zawsze  wspierająca cudowna kobieta w oczach innych - pedagog - tworzący w domu piekło poniżania psychicznego i nękania …… ale nie o tym . 

Moja mama postanowiła ukraść mi syna - wykorzystała do tego dogodny moment mojego fatalnego stanu zdrowia pobytów w szpitalu  i fakt że nie będę miała siły psychicznej się bronić i ….. za pomocą pomówień  złożyła pisma do sądu oraz wszelkich organów jakim to złym rodzicem jestem ( tata mojego syna  nie ma z NIM kontaktu od lat ) 


A ponieważ w naszym państwie rodziny patologiczne mają pomoc z urzędu - i łatwiej jest być narkomanem alkoholikiem i znęcać się nad dzieckiem -  zaniedbywać je bo wtedy instytucje społeczne chcą się tym zainteresować - tak „ Ci tworzący dom - muszą walczyć sami „ 

A ponieważ machina ruszyła ….. potrzebuje pomocy . 


Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji   Bo moja mama dziecko „

Ukradła „ i obecnie bawi sie w osobę która będzie „ dla dobra dziecka „ wyznaczać czy może się ono ze mną widywać czy nie …… 

 Mój syn  jest moim dzieckiem i bardzo go kocham  - do tej pory starałam sobie radzić sobie sama - opłacać wszystko -  brać dodatkowe prace - ale zasobność mojego portfela też ma granice  - tak naprawdę dzis gdyby ktoś chciał moją nerkę prosze bardzo, oddam w zamian za pomoc  …. 

Nie mogę  też tego wiecznie ukrywać robić miny do złej gry  i cały czas okłamywać syna - że jeszcze chwileczkę i jeszcze momencik - nie chce też okłamywać  siebie że jakoś to będzie że może moja mama się opamięta - bo już wszystkie polubowne załatwienia sprawy dawno zostały wyczerpane przez mojego mecenasa. 

Najgorsze że cała sytuacja odbija się zarówno na  synku  jak i na rodzinie którą tworzymy . 

 Dzieci muszą mieć spokój   - oazę świętego spokoju aby nie skrzywdzić ich psychiki - i tylko o to proszę - nienawiść jest zła i zawsze niesie za sobą konsekwencje   - nawet jeśli komuś wydaje się że robi to w imię „ tylko sobie znanego dobra „ ….

Moją sprawę prowadzi mecenas ANDRZEJ DWERNICKI -  Na obecnym etapie musiałam zaczerpnąć pomocy    prawnika, który specjalizuje się w prawie rodzinnym . 

To człowiek z wieloletnim doświadczeniem a przede wszystkim osoba  której ufam . 

Do tej pory bylam w stanie poradzić sobie sama - dodatkowa praca - dodatkowymi obowiązkami - rozpisywaniem diet . 

Ale dziś jestem zmuszona poprosić o pomoc - - a mój stan zdrowia i rehabilitacja po ciężkiim czasie zdrowotnym też pochłaniają ogromne koszta ( termin na NFZ - to jakieś lata świetlne - a cieśń nadgarstków i łokcie tenisisty - co raz dokuczliwej zabierają mi możliwość normalnego funkcjonowania  - staram się pomagać sobie jak umiem - ale ….. ) 

 Daleko mi do chęci  prania brudów ale jedyne co się teraz liczy to mój SYN  a a dla niego zrobię wszystko ! 

 Ja nie proszę.. Ja błagam o pomoc, każdy grosz jest na wagę złota.  

Zorganizowalam  oficjalna zbiórkę, właśnie dlatego że to już się nie boję stawić czoła osobie,która dręczy mnie od lat - która pod przykrywką troskliwej Babci - niszczy życie mojemu dziecku - która zniszczyła życie i mi - i czas to powiedzieć głośno ! 

Że się nie boję - i że jej kontakty i konszachty  nie będą krzywdzić już innych  - a na pewno nie tych którzy nie potrafią się bronić . 

 Oczywiście -  ja chętnie w zamian - podejmę się pracy i poprowadzenia osób zarówno pod względem rozpisywania treningów oraz diet . 

Chętnie zapracuje na każdą złotówkę którą  potrzebuje teraz do WALKI O SYNA ! 

ja po prostu zrobię wszystko ! 

Ale błagam o pomoc ! 

 


Wszelakie dokumenty zostały sprawdzone przez portal 

- pozwólcie mi wybronić się z tego ŻE  KTOS TWIERDZI ŻE MÓJ SYN NIE JEST CAŁYM  MOIM ŚWIATEM ! 


Przepraszam za chaotyzm wypowiedzi - 

Dziękuję Asia 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Aneta i Ashanti - awatar

    Aneta i Ashanti

    07.09.2024
    07.09.2024

    Zawsze Byłaś silna I tym razem dasz rade ! 🫶🏽

  • AgaP - awatar

    AgaP

    18.08.2024
    18.08.2024

    Walcz

  • Dorota Hawryliszyn - awatar

    Dorota Hawryliszyn

    08.08.2024
    08.08.2024

    Walczyć o dziecko- na ro zawsze znajdziemy siłę. Asiu wspieram też 🙏

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    02.07.2024
    02.07.2024

    Asia, obserwuję Cie od lat i bardzo dużo sobie w życiu dzięki atobie poukładałam. Nie mam dużo, ale chociaz jako symboliczne wsparcie zrobilam maly przelew. Trzymam za Ciebie i Twoja rodzine kciuki.

  • Magdalena grabarz - awatar

    Magdalena grabarz

    02.07.2024
    02.07.2024

    Asiu jestes silna babka i dasz radę! Pomogłam ile mogłam, jeśli zbiórka będzie dalej trwała to w późniejszym terminie też coś wpłacę. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy

4 351 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Skowron - awatar

Joanna Skowron

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 86

Kasia Sobolak - awatar
Kasia Sobolak
100
Kasia Sobolak - awatar
Kasia Sobolak
100
Add alt here
Dołącz do listy
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia Wajda - awatar
Asia Wajda
50
Magda - awatar
Magda
150
KaJot - awatar
KaJot
200
Paulaa - awatar
Paulaa
100
Elwira Kisielewicz - awatar
Elwira Kisielewicz
100
Add alt here
Dołącz do listy
Ela Mazur - awatar
Ela Mazur
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail