Zbiórka Leczenie Bili - zdjęcie główne

Leczenie Bili

6 457 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciło 130 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Okupska - awatar

Daria Okupska

Organizator zbiórki

Jestem właścicielką 18-lerniej klaczy Bila, która jest od wielu lat nauczycielem. Swoich jeźdźców przygotowuje do zawodów,  odznak jeździeckich a także uczy cierpliwości i wytrwałości.  Jest moim pierwszym koniem i częścią mojego życia. Bila dostała kolki i dzięki weterynarzom z kliniki koło Gniezna nadal żyje.  Stan był bardzo poważny. Została zrobiona resekcja jelita cienkiego w którym doszło do martwicy. Na dzień dzisiejszy wygląda na to, że wszystko będzie dobrze.  Nie mam takich pieniędzy aby pokryć operację Bili i jednocześnie zadbać o resztę koni. Nigdy w życiu nie prosilabym o pieniądze ale nie mam wyjścia.  Wierzę w miłość moich jeźdźców oraz dobrych ludzi. Daria

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kasia Czerniak - awatar

  Kasia Czerniak

  18.09.2019
  18.09.2019

  Zdrowia dla Billi oraz trzymam kciuki za wsparcie innych ludzi żeby udało zebrać się całą potrzebną kwotę pozdrawiam Kasia Czerniak

 • Martynka - awatar

  Martynka

  17.09.2019
  17.09.2019

  Dla naszej kochanej Bili ❤

 • Paweł Wiśniewski - awatar

  Paweł Wiśniewski

  16.09.2019
  16.09.2019

  dużo zdrówka dla Bili, ma jeszcze wielu adeptów do wyszkolenia. Razem damy radę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.2019
  16.09.2019

  Dużo zdrowia dla Bili. :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.2019
  16.09.2019

  Trzymam kciuki. Powodzenia!

6 457 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciło 130 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Okupska - awatar

Daria Okupska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 130

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Maja - awatar
Maja
5
Julia Biegańska - awatar
Julia Biegańska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Arkadiusz Dorszyk - awatar
Arkadiusz Dorszyk
20
Kasia Sebastian - awatar
Kasia Sebastian
20
Zdrowiej Bila! - awatar
Zdrowiej Bila!
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij