Witam wszystkich ludzi o dobrym sercu. Z różnych powodów wolę pozostać anonimowy. Moja historia jest zbyt trudna, zbyt osobista, by wyjść z tej bezpiecznej strefy komfortu. Bardzo wierzę, że choć trochę będziecie mogli mi pomóc w walce o zdrowie i zdiagnozowanie choroby.
Jestem dorosłym mężczyzną, wspieranym na stałe przez Fundację Niezdiagnozowani. Z chorobą o nieznanej przyczynie mierzę się od ponad piętnastu lat. Konsekwencją zmagania się z objawami przewlekłego zmęczenia jest między innymi zmniejszenie siły mięśniowej oraz zwiększona senność w ciągu dnia. Wszystko to utrudnia mi codzienne funkcjonowanie. Przez większość dnia jestem zmuszony leżeć lub spać. Ma to dewastujący wpływ na moje życie. Dobrze zapowiadająca się kariera specjalisty od bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym egzaminatora państwowego na prawo jazdy, legła w gruzach. Ciężkie do zniesienia objawy wyczerpania, wraz z redukcją funkcji poznawczych, uniemożliwiają mi podjęcie pracy zawodowej oraz dalszą edukację i rozwój. Moja sytuacja materialna jest bardzo trudna. Prowadzę jednoosobowe gospodarstwo domowe w oparciu jedynie o czasowo przyznaną rentę.
Choroba destrukcyjnie wpłynęła także na moje życie prywatne. Moje małżeństwo rozpadło się, a znajomi i przyjaciele mnie opuścili. Zostałem zmuszony do ograniczenia najistotniejszych dla mnie aktywności, z niektórych musiałem całkowicie zrezygnować, między innymi z pracy instruktora nauki jazdy, która była moją pasją. Bardzo chciałbym wrócić do tego, co lubię, móc pracować. Niestety dotąd nie udało się postawić diagnozy wyjaśniającej, skąd biorą się te dolegliwości. Nie tracę jednak nadziei.
Poniżej zamieszczam zdjęcie z moimi ukochanymi zwierzęcymi przyjaciółmi, którzy są najbardziej pozytywnym elementem mojego życia. Mam pięć kotów i suczkę seniorkę o imieniu Basia. Towarzyszą mi w tej trudnej codzienności.
Serdecznie dziękuję Wam za zapoznanie się z moją historią. Jej wiarygodność poświadcza Fundacja Niezdiagnozowani, która wspiera mnie w próbie zebrania środków na dalszą diagnostykę i leczenie. Potrzebne są dalsze badania i liczne wizyty u specjalistów. Wymaga to sporego nakładu finansowego, dlatego proszę Was o pomoc. Nawet najmniejsza wpłata jest dla mnie wsparciem w walce o ustabilizowanie stanu zdrowia. Będę wdzięczny za każdą złotówkę.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: