
Mam 23 lata, moja babcia 83 i walczy ze swoją chorobą już od 7 miesięcy. Ma chore serce oraz mózg, lecz nie jestem w stanie sam sfinansować leków które utrzymałyby ją w stabilnym stanie do umówionej operacji NFZ-tu. Udokładniając, ma kleszczowe zapalenie mózgu oraz zmaga się z bardzo silnymi zaburzeniami rytmu serca, co może ją wydalić z naszego świata, a głównie mojego spoglądając na to że jest dla mnie jedną z najbliższych i najważniejszych osób. ( w lekach które są wymagane znajdują się przeróżne zastrzyki, jak i leki na bazie paracetamolu i innych rzeczy łagodzących ból.)
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!