Anonimowy Darczyńca
1 ZŁ

Witam wszystkich serdecznie.
Mam 29 lat i jestem samodzielna mamą czterech pociech.
Po urodzeniu dzieci moja wada wzroku znacząco sie pogorszyła, dlatego podjęłam decyzję o założeniu tej zbiorki.
Za wszystkie wpłaty jestem bardzo wdzięczna.
Pamiętajcie dobro zawsze wraca ;)
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!