Zbiórka Kolorujemy Dom Dziecka w Dynowie - miniaturka zdjęcia

Kolorujemy Dom Dziecka w Dynowie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kolorujemy Dom Dziecka w Dynowie - zdjęcie główne

Kolorujemy Dom Dziecka w Dynowie

4 196 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Michał Horbaczek - awatar

Michał Horbaczek

Organizator zbiórki

Cześć, dzień dobry, witaj :)
Nazywam się Michał Horbaczek, pochodzę z Przeworska - małego miasteczka w województwie podkarpackim, znajdującego się ok. 40 km od Rzeszowa - stolicy naszego regionu.
Z wykształcenia jestem historykiem, wychowawcą kolonijnym, animatorem czasu wolnego dla dzieci i dorosłych i działaczem narodowym. Pierwsze kroki charytatywnej działalności rozpocząłem w wieku 10 lat angażując się w szkolny wolontariat, natomiast z biegiem czasu coraz to więcej angażowałem się w działania charytatywne tworzone w szkole, który były w większości skierowane do wychowanków Domu dla Dzieci w Łopuszce Małej k. Przeworska.
Mimo, że już od I klasy szkoły podstawowej postanowiłem sobie tzn. wymarzyłem zawód nauczyciela historii, a więc małymi krokami spełniam swoje marzenie z dzieciństwa, które ukształtowało moje życie.  Dodatkowo, w sierpniu 2013 roku utworzyłem pierwszą w historii naszego miasta patriotyczną organizację "Przeworscy Patrioci", która zrzeszała dorosłych, młodzież i dzieci w działaniach historycznych, sportowych, kresowych, ale również charytatywnych. więc często odwiedzaliśmy wychowanków domów dla dzieci w Łopuszce Małej, Rakszawie oraz w Dynowie. Nowe doświadczenia, obserwację i chęć pracy z dziećmi spowodował, że oprócz marzeń w szkolnych ławkach narodziła się wizja-marzenie, które stało się dla mnie tym samym kolejnym zawodowym celem - wychowawca w domu dziecka.

MARZENIA SIĘ NIE SPELNIAJĄ - PAMIĘTAJCIE !
MARZENIA SIĘ SPEŁNIA - WYTRWALE DĄŻY DO UPRAGNIONEGO CELU I ZBIERA OWOCE SWEJ CIĘŻKIEJ PRACY ! 

Dla mnie te "owoce" spełniły się z dniem 17 maja 2021 r. zostając wychowawcą dzieci w Domu dla Dzieci w Dynowie, ale również obejmując  stanowisko koordynatora placówki.  

Praca ta jest dla mnie ogromnym zaszczytem, ale również wielką odpowiedzialnością, zdobyciem kolejnego doświadczenia w życiu, więc tym bardziej wzrasta motywacja do działania.


AKCJA CHARYTATYWNA "Kolorujemy Dom Dziecka w Dynowie" - o co w tym chodzi ?? Wraz z objęciem stanowiska pracy jako koordynator domu dziecka zauważyłem, że zabytkowy budynek - pałacyk w którym na co dzień mieszkają dzieci i pracują w nim wychowawcy wymaga wielu prac remontowych.
Wiadomo, że wszystko w szybkim tempie nie uda się nam wykonać, a trwająca obecnie sytuacja na świecie powoduję, że materiały budowlane i wykończeniowe wzrosły cenowo w górę. 

OGÓLNOPOLSKA AKCJA KIBICÓW Z 2012 ROKU "KolorujeMY" 

Z inicjatywy kibiców Lecha Poznań oraz szybkim zaangażowaniem się innych grup kibicowskich w naszym kraju na portalu facebook powstała witryna "KOLORUJEMY". Narodził się pomysł remontu trzech domów dziecka, ale w szybkim tempie udało się tą liczbę powiększyć, dając tym samym świadectwo działań kibiców na rzecz najbardziej potrzebujących osób.W okresie 2012-2013 roku miałem swój mały wkład w prowadzoną internetową akcję portalu "KolorujeMY" i mimo świadomości jak wiele powstało ciekawych inicjatyw dzięki stowarzyszeniom i grupom ultras w całej Polsce to wspólna idea w realizacji remontów domu dziecka to bezapelacyjnie najlepsza akcja.

Organizując zbiórkę "Kolorujemy Dom Dziecka w Dynowie" pragnę zebrać środki finansowe na zakup najpotrzebniejszych materiałów do remontów wewnętrznych, a więc malowania pokojów naszych wychowanków, trzech toalet, korytarzy, sali komputerowej oraz dwóch świetlic w których czas wolny spędzają wychowankowie naszej placówki. Dodatkowo w naszych działaniach zobowiązaliśmy się w w najbliższym czasie do remontu dwóch łazienek w naszym domu. 
 
ZACHĘCAM WSZYSTKICH DOBRYCH LUDZI Z KRAJU ORAZ Z ZAGRANICY DO WSPARCIA NASZEJ INICJATYWY !! 


-----------------------------------------------------------------------------------
Zorganizowana zbiórka pieniędzy na remont placówki opiekuńczo-oświatowej w Dynowie w 2021 roku, którą podjąłem się osobiście wraz z wsparciem organizacji narodowych i patriotycznych z Przeworska zakończyła się zakupem wyposażania, które służy dzieciom i opiekunom. W ramach uzbieranych środków zakupione zostały meble dla uczniów oraz meblościanka, która została w biurze koordynatora, jako regał wszelkich dokumentów. W piwnicy została utworzona "mini salka treningowa", która została wyposażona w sprzęt bokserski m.in tarcze oraz worki bokserskie. Na drugim piętrze w największym pokoju w/w budynku, który przez długie lata służył jako "magazynek i suszarnia odzieży" została utworzona świetlica dla starszych wychowanków. 

Zarząd Fundacji Wzrastanie postanowił na zmiany wizerunkowe w placówce w związku z czym w kolejnych miesiącach kalendarzowych odbyły się remonty łazienek i sal zajęciowych. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Ewa Gadam - awatar

    Ewa Gadam

    23.08.2021
    23.08.2021

    Pomyłka w nazwisku się wkradła, HADAM

4 196 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Michał Horbaczek - awatar

Michał Horbaczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Dorota - awatar
Dorota
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krzysztof Banat - awatar
Krzysztof Banat
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
PSP NR1 w Dynowie - awatar
PSP NR1 w Dynowie
400
Liceum Ogólnokształcące w Dynowie - awatar
Liceum Ogólnokształcące w Dynowie
285
Radoslaw Telega - awatar
Radoslaw Telega
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
A.M.J. - awatar
A.M.J.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij