Weronika Kloc - awatar

Weronika Kloc

Organizator zbiórki

Nazywam się Weronika i tak naprawdę nie wiem od czego zacząć. Jestem w 8 miesiącu ciąży, a mam zaledwie 18 lat. Mój partner odszedł, gdy tylko dowiedział się o ciąży. Tak naprawdę zostałam sama. Jedynym wsparciem jest dla mnie mama. Jest najważniejszą osobą w moim życiu. Nie odwróciła się ode mnie jako jedyna kiedy się dowiedziała o mojej ciąży. Musiałam obecnie rzucić szkołę, gdyż choruję również na epilepsję. Jestem ciągle pod opieką neurologa, również kardiologa gdyż chwilowo miałam lekkie problemy z sercem. Ciągle biorę leki, które niestety kosztują. Mój tata odwrócił się ode mnie i nie chce mnie znać, wypowiada na mój temat najgorsze rzeczy. Jedyną pomocą finansową na jaką będę i mogę liczyć to 500+ i ostatnie grosze z pieniędzy mamy, która nie zarabia wiele. 

Pieniądze zostaną wykorzystane na najpotrzebniejsze rzeczy tj : wózek, nosidełko, najpotrzebniejsze ubranka, żywność oraz leki dla mnie. Lekarze mówią, że z maleństwem wszystko w porządku, ale ze względu na moją chorobę wszystko okaże się po porodzie. Istnieje prawdopodobieństwo, że dziecko może mieć wady zewnętrzne.

Każda pomoc uzyskana tutaj się dla mnie liczy.Dziękuję z góry za każdy przelany grosz. Moja mama nie wie, że organizuję taką zbiórkę, gdyż na pewno wstydziłaby się prosić o pomoc.

Wybierz kwotę

Weronika Kloc - awatar

Weronika Kloc

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.