Witam. Zbieram na Pierwsze auto lecz słabo mi to wychodzi. Pracuję na budowie. I bardzo słabo mi idzie to odkładanie po opłaceniu niezbędnych opłat. Z góry dziękuję :)
0 zł
z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.