Zbiórka pomoc po pożarze w Krupnikach - miniaturka zdjęcia

pomoc po pożarze w Krupnikach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka pomoc po pożarze w Krupnikach - zdjęcie główne

pomoc po pożarze w Krupnikach

15 467 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 160 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Szymanowska - awatar

Barbara Szymanowska

Organizator zbiórki

Zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc  dla mojej 5 osobowej rodziny w dniu 5.06.2022 godzina 3:35 w krupnikach wybuch pożar domu jednorodzinnego przy ul Świerkowej w Krupnikach. w jednej chwili została pozbawiona dachu nad głową. w wyniku pożaru spaleniu uległa konstrukcja dachu oraz część konstrukcji ścian. Dom jest zniszczony i nie nadaje się do zamieszkania. Na szczęście nikomu nic sie nie stało. Domownicy zdążyli wyjść z budynku. Matka ojciec i córka 3,5 lata stracili wszystko cały dobytek oraz teściowie. Pieniądze ze zbiórki pomogą odbudować i wyposażyć dom.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • sylvia lipiecki - awatar

    sylvia lipiecki

    07.06.2022
    07.06.2022

    Bardzo mi przykro kochana.

15 467 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 160 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Szymanowska - awatar

Barbara Szymanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 160

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz Kamiński - awatar
Tomasz Kamiński
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominik Labusch - awatar
Dominik Labusch
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Arkadiusz i Joanna K - awatar
Arkadiusz i Joanna K
1 000
Monika - awatar
Monika
20
OSP BARSZCZEWO - awatar
OSP BARSZCZEWO
600

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij