Zbiórka Wsparcie rodziny Ł. Tymickiego - miniaturka zdjęcia

Wsparcie rodziny Ł. Tymickiego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie rodziny Ł. Tymickiego - zdjęcie główne

Wsparcie rodziny Ł. Tymickiego

12 038 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Smykowski - awatar

Piotr Smykowski

Organizator zbiórki

         W dniu 6 sierpnia 2023 roku dotarła do nas bolesna wiadomość o przedwczesnej i tragicznej śmierci Łukasza – męża, ojca i przyjaciela o wielkim sercu. Przez niemal cztery tygodnie walczył o życie po tragicznym wypadku, każdy z nas modlił się i trzymał kciuki, mając w sercu nadzieję, że wyjdzie zwycięsko z tej ciężkiej próby i wróci do nas. Niestety, los zdecydował inaczej – jego serce przestało bić.

Śmierć Łukasza zostawia w naszych sercach ogromną pustkę... Odszedł nie tylko wspaniały mąż i troskliwy ojciec, który poświęcał się bez reszty dla swojej rodziny, żyjąc dla żony i dzieci. Odszedł także brat i szwagier, przyjaciel, który zawsze oferował swoją pomoc i wsparcie. Wspomnienia o nim jako uśmiechniętym przyjacielu i życzliwym sąsiedzie pozostaną z nami na zawsze. W obliczu tej niewyobrażalnej tragedii, naszym priorytetem jest teraz otoczenie opieką jego żony oraz czwórki dzieci: ośmioletniej Nikolki, pięcioletniego Filipka, trzyletniego Kacperka i dwuletniego Bartusia, który potrzebuje szczególnej opieki medycznej. 

 Do tej pory to Łukasz był głównym filarem rodziny. Jego nieobecność pozostawiła ogromne wyzwanie przed jego żoną. Dlatego też, chcemy wesprzeć ją w tym trudnym czasie, pomagając z codziennymi obowiązkami i potrzebami, aby nigdy nie poczuła się sama w tym trudnym okresie.

Wasza hojność i wsparcie są dla nas ogromnie potrzebne w tych ciężkich chwilach. Dobra energia, którą wysyłacie, na pewno wróci do was w jeszcze piękniejszej formie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
12 038 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Smykowski - awatar

Piotr Smykowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 85

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Danuta Panasiuk- Torebka ręcznie wykonywana szydełkiem - awatar
Danuta Panasiuk- Torebka ręcznie wykonywana szydełkiem
140
Ewa S. - awatar
Ewa S.
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena Ramotowska - awatar
Magdalena Ramotowska
50
Anna Paszczuk - awatar
Anna Paszczuk
230
Małgorzata Tymicka - konsultacja - awatar
Małgorzata Tymicka - konsultacja
220
Za gołębie cz.2 - awatar
Za gołębie cz.2
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij