Zbiórka Ratajczak Remigiusz - zdjęcie główne

Ratajczak Remigiusz

6 361 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrianna Rokosik - awatar

Adrianna Rokosik

Organizator zbiórki

Nazywam się Remigiusz Ratajczak wraz z żoną i dziećmi mieszkam w Lubczu (wieś w okolicy Rogowa). 15 września spłonęła większa część naszego nowo powstałego domu, który w większości postawiłem własnymi rękoma. Zniszczeniu uległ dach wraz  z poszyciem i poddasze . Większość domu po akcji gaśniczej jest zalana. Potrzebujemy pieniędzy na odbudowanie zniszczonej części domu. Większość prac remontowych jestem w stanie wykonać sam jednak zakup materiałów to dla nas spory wydatek. Dlatego liczymy na pomoc wszystkich dobrych ludzi, każda złotówka jest dla nas bardzo cenna. Dla osób, które nie mogą pomóc finansowo, ale chcą pomóc w inny sposób zostawiam mój numer telefonu: 666023918. Wszystkim z całego serca dziękujemy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 361 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrianna Rokosik - awatar

Adrianna Rokosik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 73

PPHU DARIMEX - awatar
PPHU DARIMEX
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Żaneta Kordek - awatar
Żaneta Kordek
100
Mieszkańcy Gostomki - awatar
Mieszkańcy Gostomki
820
L. Pleśniak - awatar
L. Pleśniak
100
Andrzej - awatar
Andrzej
20
J. P. Kamińscy - awatar
J. P. Kamińscy
100
Martyna Z. - awatar
Martyna Z.
20
Anonimowy - awatar
Anonimowy
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij