Zbiórka w sidłach anoreksji - zdjęcie główne

w sidłach anoreksji

9 165 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciło 178 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina ... - awatar

Karolina ...

Organizator zbiórki

Witam wszystkich! 

Moja koleżanka ma 23 lata, z czego 6 żyje w sidłach anoreksji. W ostatnim czasie choroba całkowicie nią zawładnęła. Ja i ona czujemy , że nie ma już żadnej kontroli nad sobą i nad swoim życiem. Oprócz utraty wagi, straciła też resztki sił psychicznych, zastanawiając się czy śmierć nie byłaby lepsza... Jednak gdzieś z tyłu głowy bardzo chce wolności i życia, nadal bardziej niż śmierci. Po raz kolejny więc podejmuję próbę walki o nią. A co najważniejsze ona podejmuje ją razem ze mną.

Pieniądze, które zbieram chciałabym przeznaczyć na miesięczny pobyt w ośrodku, który kompleksowo leczy zaburzenia odżywiania. Jej życie zależy od tego pobytu i choć zaczyna ona tracić nadzieję to właśnie to miejsce mogłoby jej pomóc wydostać się z piekła, w którym powoli się zmniejsza i zmniejsza aż w końcu nie będzie jej wcale. Zrobię wszystko, żeby jej nie stracić, bo jest zbyt wartościową osobą, która wiele zrobiła dla mnie i innych ludzi.

Każdemu kto zdecyduje się wpłacić pieniążki będę wdzięczna z całego serca. Wiem, że jeszcze nie jest za późno, bo chciałaby odzyskać swoje życie i ostatecznie uwolnić się z sideł anoreksji.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karolina dla Karoliny - awatar

  Karolina dla Karoliny

  05.08.2020
  05.08.2020

  Karoliny do najlepsze baby na świecie 🥰

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.08.2020
  01.08.2020

  Trzymam kciuki

 • Krzysztof Gardjas - awatar

  Krzysztof Gardjas

  15.07.2020
  15.07.2020

  Wszystko będzie dobrze i tej wersji się trzymajmy :)

 • Gosia - awatar

  Gosia

  30.06.2020
  30.06.2020

  Przesyłam moc siły...

9 165 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciło 178 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina ... - awatar

Karolina ...

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 178

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ALEKSANDRA WIDZIEWICZ - awatar
ALEKSANDRA WIDZIEWICZ
100
Jola - awatar
Jola
2
Asia - awatar
Asia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij