Zbiórka Opieka w Dziennym Domu Seniora - miniaturka zdjęcia

Opieka w Dziennym Domu Seniora Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Opieka w Dziennym Domu Seniora - zdjęcie główne

Opieka w Dziennym Domu Seniora

0 zł  z 13 860 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Muszyńska - awatar

Justyna Muszyńska

Organizator zbiórki

Młodzi i zdrowi, czerpiemy z życia pełnymi garściami. Intensywnie pracujemy, podróżujemy, spotykamy się z przyjaciółmi. Żyjąc aktywnie i dynamicznie, często nie zdajemy sobie sprawy jak wiele starszych osób, spędza samotnie czas w swoich mieszkaniach. A samotność starszych osób ma wiele odcieni. Są samotni, bo stracili bliskich, bo rodzina jest cały dzień w pracy, bo są niepełnosprawni i nie ma kto znieść ich wózka po schodach lub mają problem z pamięcią i boją się sami wychodzić z domu. Trudno jest opisać słowami jak bolesna może być samotność starszych osób. Wykluczeni społecznie przez choroby wieku starczego, niepełnosprawność, czy niskie dochody, nie mają dostępu do wysokiej jakości usług społecznych. Cierpią na depresję z powodu śmierci współmałżonka, przyjaciół, sąsiadów. Ich życie ogranicza się do "czterech pustych ścian", a samotna starość przeraża prawie tak bardzo jak śmierć...

Fundacja Aktywizacji Seniorów LUDWISIA (www.fundacjaludwisia.com) została powołana, aby przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych. Aby integrować i aktywizować Seniorów, będących w szczególnie trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

Najważniejszym działaniem Fundacji jest zapewnienie Seniorom dziennej opieki w domach seniora, w tym zapewnienie wyżywienia, opieki pielęgniarskiej, rehabilitacji, terapii zajęciowych i integracji z rówieśnikami.

Zbieramy pieniądze na trzymiesięczny pobyt w Dziennym Domu Seniora LUDWISIA we Wrocławiu (www.ludwisia.pl) dla dwóch niepełnosprawnych Seniorów. Niepełnosprawność osób starszych może być fizyczna (np.: choroba Parkinsona przykuwa do wózka inwalidzkiego) lub psychiczna (np.: choroba Alzheimera niszczy mózg). Dzienny koszt pobytu w Dziennym Domu Seniora dla osób niepełnosprawnych wynosi 110 zł/dzień.

Jak wykorzystana zostanie zebrana kwota?

Opłacimy każdemu z dwóch niepełnosprawnych Seniorów 63 pobyty w Dziennym Domu Seniora LUDWISIA we Wrocławiu, gdzie Seniorzy będą mieli  zapewnioną:

  • opiekę pielęgniarską w godzinach 8.00-16.00, w tym pomoc w spożywaniu posiłków, pomoc w korzystaniu z toalety, podawanie leków;
  • wyżywienie (łącznie 126 śniadań i 126 obiadów);
  • rehabilitację i masaże lecznicze;
  • arteterapię, czyli terapię przez sztukę - malowanie, wyszywanie, klejenie itp.;
  • dogoterapię, czyli zajęcia z wykorzystaniem psów terapeutycznych;
  • opiekę podczas spacerów;
  • transport do Dziennego Domu Seniora LUDWISIA i z powrotem do miejsca zamieszkania.


Z góry dziękujemy za każdą okazaną pomoc naszym Podopiecznym.

Fundacja Aktywizacji Seniorów LUDWISIA
ul. Skrzydlata 11a/1a
54-129 Wrocław
tel.: +48 66 50 50 152
e-mail: [email protected]


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 13 860 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Muszyńska - awatar

Justyna Muszyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij