Zbiórka operacja i rehabilitacja Pauliny - miniaturka zdjęcia

operacja i rehabilitacja Pauliny

Krzysztof Moskal - awatar

Krzysztof Moskal

Organizator zbiórki

Jestem nauczycielem pracującym w Gimnazjum. Organizuję zbiórkę, która ma celu zebranie pieniędzy potrzebnych do operacji kolana dla mojej byłej uczennicy.

Paulina jako piłkarka chciała wiele osiągnąć. Miała szansę przejść do klubu grającego w 2 lidzie, niestety wszystko pokrzyżowała kontuzja odniesiona w trakcie ostatniego meczu sparingowego przed rundą wiosenną IV ligi mazowieckiej sezonu 2017/2018. Miał to być jej mecz pożegnalny z dotychczasowym zespołem, a okazał się pożegnaniem jak na razie w ogóle z graniem w piłkę. W trakcie gry zerwała ścięgno ACL w kolanie, a następnie niestety w wyniku braku natychmiastowej operacji zaszły kolejne zmiany w stawie kolanowym. Proszę bardzo o pomoc w zebraniu tej kwoty, która pozwoli na operację kolana oraz rehabilitację. Jeśli uda się zebrać ją w ciągu tego miesiąca to jest szansa, że Paulina zrealizuje swoje marzenia i wróci do gry w piłkę nożną.

Poniżej kilka słów od samej Pauliny o niej samej:

Cześć, nazywam się Paulina. Na boisku wołają na mnie Paula, Ziółko, Paulii. Mam 19 lat, pochodzę z Mochowa Obecnie studiuję matematykę na UMK w Toruniu. W przyszłości chciałabym zostać nauczycielem matematyki lub trenerem piłkarskim, a jeśli się uda to oba jednocześnie. Swoją przygodę z piłką zaczynałam już w podstawówce, reprezentując wielokrotnie szkołę. Później, będąc w gimnazjum grałam w miejscowej Sparcie Mochowo, aż do czasu kiedy w naszej gminie powstał klub dla dziewcząt Husarki Mochowo, w którym gram do chwili obecnej. Ciężko wymienić największy sukces, ponieważ było ich sporo. Jednak uważam, że największym osiągnięciem było zdobycie srebrnego medalu na ogólnopolskich zawodach LZS w 2015 roku, ale także osiągnięcia indywidualne. Moim największym marzeniem jest zagranie w reprezentacji Polski, ale także spotkanie z Robertem Lewandowskim czy wyjazd na mecz FC Barcelony.

Na boisku nie mam stałej pozycji. Najczęściej gram na lewej pomocy, środku, ale potrafię grać też na obronie, a nawet zdarzyło się, że stałam na bramce. Zdecydowanie wolę strzelać i podawać prawą nogą
 Moim ulubionym polskim zespołem jest Śląsk Wrocław, a zagranicznym FC Barcelona. Podziwiam grę i wzoruje się na Neymarze i Robercie Lewandowskim.

Przed każdym meczem trochę się stresuje i najgorsze są pierwsze minuty, jednak uważam, że ten stres mnie motywuje i dzięki niemu skupiam się na tym co robię. Najbardziej nie lubię treningów biegowych, bo jestem leniem i nie lubię biegać, ale podobają mi sie koordynacyjne i strzeleckie. Przykładam dużą uwagę do wykonywanych ćwiczeń, ponieważ dzięki nim mogę wyeliminować swoje słabe strony. No jak już wcześniej pisałam chciałabym zagrać w reprezentacji Polski, a cel na najbliższe miesiące to wygrać następny mecz i awansować do 3 ligi. Moje motto brzmi "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

Paulina będzie wdzięczna za każdą kwotę którą uda się zebrać.

Krzysztof Moskal - awatar

Krzysztof Moskal

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.